Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tabaka Róbert

Go down 
+9
MézgaGéza
normalis104
kistokaj
Boby
kolodziej
nagyzolinagy
JRM
V.Laci
Joe The Original
13 posters
SzerzőÜzenet
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-04, 17:22

zoyesz írta:
Igen, csak ez olyan, mint a foci és én. (!!! Ezzel most nem az amatőröket szeretném leminősíteni, senki ne értse félre!!!)
Szóval van stoplisom, ismerem a szabályokat, hétvégén rúgom a bőrt a haverokkal. De szerintem igen nagy gáz lenne, ha beférnék a Diósgyőrbe. (vagy lehet, hogy máris beférek? akkor gáz :-) )

Lehetne pl bajnokságot kiírni az amatőröknek (szerintem te is valami ilyesmire gondolsz) - a gyorsasági szakág mintájára. Bár ott a gyártók és importőrök jelentős szponzorációt biztosítanak (és megint előjön a pénzkérdés). Vannak márkakupák, nyílt napok, stb. A versenyzők bizonyos összeg leszurkolása után indulhatnak a kupasorozatban. Indulhatnak ezen "profik" is, bár az ő pontjaik nem számítanak bele a végelszámolásnál. Az aktuális év bajnoka meg a következő éven szintén versenyen kívül indulhat.... Vagy valami ilyesmi.

Mondom azért mindezeket úgy, hogy abszolút semmi rálátásom a dologra. De el tudnám képzelni a salakos berkeken belül is valami hasonlót. Kérdés az, hogy van-e létjogosultsága, van-e annyi amatőrünk, hogy elinduljon a dolog, működjön, és ne fúljon érdektelenségbe...

Szerintem meg lehetne győzni helyi motoros boltokat, forgalmazókat (mittom én, sisakgyártókat), hogy ez egy jó dolog lenne, reklámértéke van, egy-egy helyi üzlet szponzorálna egy-egy fordulót. Nem hiszem, hogy olyan eget rengető összegről van szó. Nyilván csak non-profit módon működne.

Szóval álmodozom... Mi a véleményetek?

( Talán a Bíró Attilás cikk mond valamit, ez külföldön hogy megy)
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-04, 12:34

zoyesz írta:
Igen, csak ez olyan, mint a foci és én. (!!! Ezzel most nem az amatőröket szeretném leminősíteni, senki ne értse félre!!!)
Szóval van stoplisom, ismerem a szabályokat, hétvégén rúgom a bőrt a haverokkal. De szerintem igen nagy gáz lenne, ha beférnék a Diósgyőrbe. (vagy lehet, hogy máris beférek? akkor gáz :-) )

Lehetne pl bajnokságot kiírni az amatőröknek (szerintem te is valami ilyesmire gondolsz) - a gyorsasági szakág mintájára. Bár ott a gyártók és importőrök jelentős szponzorációt biztosítanak (és megint előjön a pénzkérdés). Vannak márkakupák, nyílt napok, stb. A versenyzők bizonyos összeg leszurkolása után indulhatnak a kupasorozatban. Indulhatnak ezen "profik" is, bár az ő pontjaik nem számítanak bele a végelszámolásnál. Az aktuális év bajnoka meg a következő éven szintén versenyen kívül indulhat.... Vagy valami ilyesmi.

Mondom azért mindezeket úgy, hogy abszolút semmi rálátásom a dologra. De el tudnám képzelni a salakos berkeken belül is valami hasonlót. Kérdés az, hogy van-e létjogosultsága, van-e annyi amatőrünk, hogy elinduljon a dolog, működjön, és ne fúljon érdektelenségbe...

Szerintem meg lehetne győzni helyi motoros boltokat, forgalmazókat (mittom én, sisakgyártókat), hogy ez egy jó dolog lenne, reklámértéke van, egy-egy helyi üzlet szponzorálna egy-egy fordulót. Nem hiszem, hogy olyan eget rengető összegről van szó. Nyilván csak non-profit módon működne.

Szóval álmodozom... Mi a véleményetek?
az a véleményem,hogy az igen tisztelt,úgynevezett salakos szakágnak fel kellene emelnie a seggétés csinálni végre valamit,az *TÖRÖLVE* döntésen kívűl.(új kipufogó)
A másik meg az,ha megvan mindkét lábad,beférnél szerintem bármely magyar """"""""""profi"""""""""""" csapatba
Vissza az elejére Go down
zoyesz

zoyesz


Hozzászólások száma : 13
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 14.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-04, 11:57

Igen, csak ez olyan, mint a foci és én. (!!! Ezzel most nem az amatőröket szeretném leminősíteni, senki ne értse félre!!!)
Szóval van stoplisom, ismerem a szabályokat, hétvégén rúgom a bőrt a haverokkal. De szerintem igen nagy gáz lenne, ha beférnék a Diósgyőrbe. (vagy lehet, hogy máris beférek? akkor gáz :-) )

Lehetne pl bajnokságot kiírni az amatőröknek (szerintem te is valami ilyesmire gondolsz) - a gyorsasági szakág mintájára. Bár ott a gyártók és importőrök jelentős szponzorációt biztosítanak (és megint előjön a pénzkérdés). Vannak márkakupák, nyílt napok, stb. A versenyzők bizonyos összeg leszurkolása után indulhatnak a kupasorozatban. Indulhatnak ezen "profik" is, bár az ő pontjaik nem számítanak bele a végelszámolásnál. Az aktuális év bajnoka meg a következő éven szintén versenyen kívül indulhat.... Vagy valami ilyesmi.

Mondom azért mindezeket úgy, hogy abszolút semmi rálátásom a dologra. De el tudnám képzelni a salakos berkeken belül is valami hasonlót. Kérdés az, hogy van-e létjogosultsága, van-e annyi amatőrünk, hogy elinduljon a dolog, működjön, és ne fúljon érdektelenségbe...

Szerintem meg lehetne győzni helyi motoros boltokat, forgalmazókat (mittom én, sisakgyártókat), hogy ez egy jó dolog lenne, reklámértéke van, egy-egy helyi üzlet szponzorálna egy-egy fordulót. Nem hiszem, hogy olyan eget rengető összegről van szó. Nyilván csak non-profit módon működne.

Szóval álmodozom... Mi a véleményetek?
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-04, 08:29

Az 1000 ott simán normál .
( igazából itthon is hányan motoroznak? ) érdekes szám.
Itt a rendszert kellene alakítani, hogy befogadja Őket. Mindenki tud az amatőrökről, de valahogy nem veszünk tudomást a dologról. Pedig a magyar valóság része.
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-04, 07:46

Nem lehet hogy ez már az első osztályban kötelező tananyag?
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-04, 07:45

szerki2 írta:
Besegítek: Laughing
Extraliga: 60
I. Liga: 56
II. Liga: 66
Ennyi lengyel versenyzőnek van szerződése csapattal! (a "Varsóiak" is benne vannak) Ez persze messze nem a teljes létszám, rajtuk kívül is vannak még profik, + a teljes amatőr gárda! (ez utóbbit nem vállalom be)
Azért az ezret kicsit soknak tartom, de nincs kizárva!
legyen csak a harmada,mondjuk 300.Ez őrületes létszám.Micsoda kánaán lehet a lengyeleknél
Vissza az elejére Go down
szerki2

szerki2


Hozzászólások száma : 342
Hírnév : 48
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 61
Tartózkodási hely : Debrecen

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 20:00

Besegítek: Laughing
Extraliga: 60
I. Liga: 56
II. Liga: 66
Ennyi lengyel versenyzőnek van szerződése csapattal! (a "Varsóiak" is benne vannak) Ez persze messze nem a teljes létszám, rajtuk kívül is vannak még profik, + a teljes amatőr gárda! (ez utóbbit nem vállalom be)
Azért az ezret kicsit soknak tartom, de nincs kizárva!
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 19:38

pfff.... jó kérdés. Ezt inkább kérdezd Thomas84-től, ő lehet hogy keni vágja. Amúgy régen elhangzott valahol Tv közvetítésen egy nagyon brutál szám (1000) lincesszel rendelkező lengyel versenyző. De azt nem értem hogy jön ki. Az biztos viszont, hogy a világon a legtöbb versenyzőt ők foglalkoztatják. Belegondoltatok hogy a lengyeleknek egy héten hány helyszínen van versenyük. Milyen versenyszám dömping van csak polák területen. Szerencsétlenek hogy győzik azt a sok versenyt. Laughing
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 11:33

Tamás!
Szerinted hány első és másodosztályú versenyző van öszesen a lengyel barátainknál? kb
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 11:32

tommyboy írta:
kint a főoldalon megjelent a lengyel bajnoki mezőnye, ahol összesen összeszedtek négy selejtezős ágra lengyel versenyzőket.
Ilyenkor tör rám a szomorúság, amikor olvasom a startlistát a jobbnál jobb nevekkel (csak ez 64 versenyző amiben a GP-s lengyelek még benne sincsenek). Mi meg egy 12 fős mezőnyt töltögetünk fel légiósokkal.

A listán nem szerepel ilyen olyan okokból (sérülés stb.):
Rafal Okoniewski, Rafal Dobrucki, Damian Balinski, Krzysztof Słaboń,
Musielak, Pawel Hlib, Tomasz Rempala, Kamil Brzozowski, Kamil Fleger, Rafal Fleger, Slamowir Drabik, Dawid Stachyra, Piotr Świst, Mariusz Puszakowski, Damian Celmer, Mariusz Franków, Tomasz Piszcz

Azt hiszem megnyalnánk a szánkat egy ilyen minőségű magyar bajnoki mezőnytől. Természetesen ezek csak az ismertebb nevek akik nem vesznek részt a lengyel egyéni bajnokságban, és még hány II.ligás polák van, akik még mindig ütnék a mi szintünket.
Alaphangon tudnának csinálni 6 selejtezőt is, ha nagyon akarnának.

Tamás!
Szerinted hány első és másodosztályú versenyző van öszesen a lengyel barátainknál? kb





Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 11:21

kint a főoldalon megjelent a lengyel bajnoki mezőnye, ahol összesen összeszedtek négy selejtezős ágra lengyel versenyzőket.
Ilyenkor tör rám a szomorúság, amikor olvasom a startlistát a jobbnál jobb nevekkel (csak ez 64 versenyző amiben a GP-s lengyelek még benne sincsenek). Mi meg egy 12 fős mezőnyt töltögetünk fel légiósokkal.

A listán nem szerepel ilyen olyan okokból (sérülés stb.):
Rafal Okoniewski, Rafal Dobrucki, Damian Balinski, Krzysztof Słaboń,
Musielak, Pawel Hlib, Tomasz Rempala, Kamil Brzozowski, Kamil Fleger, Rafal Fleger, Slamowir Drabik, Dawid Stachyra, Piotr Świst, Mariusz Puszakowski, Damian Celmer, Mariusz Franków, Tomasz Piszcz

Azt hiszem megnyalnánk a szánkat egy ilyen minőségű magyar bajnoki mezőnytől. Természetesen ezek csak az ismertebb nevek akik nem vesznek részt a lengyel egyéni bajnokságban, és még hány II.ligás polák van, akik még mindig ütnék a mi szintünket.
Alaphangon tudnának csinálni 6 selejtezőt is, ha nagyon akarnának.







Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 10:58

Ha jól számoltam egészen pontosan kettővel több. Nektek is ennyi jött ki ? Laughing
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 10:50

normalis104 írta:
kistokaj írta:
csak többen voltunk velük

Csak? Hiszen nem éppen ez lenne a cél, hogy többen legyünk? Lehet, hogy az általad megnevezettek nem lettek nagy bajnokok, de ez így van mindenütt a világon: sokan elkezdik a sportot, aztán lesznek akik nagy eredményeket érnek el, mások meg hamar abbahagyják, vagy hobby-szinten sportolnak. De minél többen motoroznak, annál nagyobb a valószínűsége, hogy kinő közülük egy-két nagy versenyző!
Nem rosszindulatból írtam Miskolcot.Igen lehetne Zalaegerszegen is,de edzés szempontjábol problémás
De a kettő még mindíg jóval több mint a 0000
Vissza az elejére Go down
MézgaGéza

MézgaGéza


Hozzászólások száma : 30
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2011. May. 17.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 09:52

nagyzolinagy írta:
JRM írta:
Nem pite a kiscsávó!
jó lenne ha Miskolc városából is feltűnnének ilyen tehetségek

Nagyzoli, Józsika szerinted a debreceni aug. 20.-i versenyen fejlődött? ott szerzett rutint a versenyzésben? nem egy általad mélységesen lenézett, mindenki más által elismert idegen ország bajnokságában egy miskolci csapattal?
Vissza az elejére Go down
normalis104

normalis104


Hozzászólások száma : 23
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2010. Feb. 12.
Age : 62

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 09:51

kistokaj írta:
csak többen voltunk velük

Csak? Hiszen nem éppen ez lenne a cél, hogy többen legyünk? Lehet, hogy az általad megnevezettek nem lettek nagy bajnokok, de ez így van mindenütt a világon: sokan elkezdik a sportot, aztán lesznek akik nagy eredményeket érnek el, mások meg hamar abbahagyják, vagy hobby-szinten sportolnak. De minél többen motoroznak, annál nagyobb a valószínűsége, hogy kinő közülük egy-két nagy versenyző!
Vissza az elejére Go down
http://www.speedway104.hu
kistokaj




Hozzászólások száma : 42
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 26.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 09:36

Nekem ilyen nagy igényeim nincsenek. Elég lenne hogy olyan fiatalok kerüljenek ki, akik tovább tudják öregbíteni a magyar salaksportot.
Mert elkezdődött már egy Kovács Ropi, Nagy Zsolti, kis-nagy szegecs, Szegedi, Vida, Golenya, Kónya, stb. kinevelés, még sem lett belőlük semmi és idő előtt eltüntek a süllyesztőben, csak többen voltunk velük be kell látni. Aminek sok értelme meg nincs. A kis Tabaka valóban új remény lehet és kinevelheti a Tabaka család, Debrecen 8 év alatt összesen második junior termését.
Vissza az elejére Go down
Boby




Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Nov. 17.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-03, 08:43

nagyzolinagy írta:
JRM írta:
Nem pite a kiscsávó!
jó lenne ha Miskolc városából is feltűnnének ilyen tehetségek
Vagy Zalaegerszegről!!!!!!!!! lol!
Vissza az elejére Go down
kolodziej

kolodziej


Hozzászólások száma : 99
Hírnév : -3
Regisztráció időpontja : 2010. Nov. 22.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-02, 20:48

Hajrá Robi,jó lesz az!
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-02, 19:16

JRM írta:
Nem pite a kiscsávó!
jó lenne ha Miskolc városából is feltűnnének ilyen tehetségek
Vissza az elejére Go down
JRM




Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-02, 19:06

Nem pite a kiscsávó!
Vissza az elejére Go down
Joe The Original
Moderátor
Moderátor
Joe The Original


Hozzászólások száma : 53
Hírnév : 3
Regisztráció időpontja : 2010. Aug. 03.
Age : 57
Tartózkodási hely : Debrecen

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-02, 15:24

JRM írta:
Hány éves,mikor kezdte és kik edzettek még tegnap?
Én úgy tudom, hogy 14 éves. Tavaly ősszel a nyílt napon láttam először motorozni, akkor még csak körbe körbe pötyögött. Most pedig 3 kör meg van 1 perc alatt. Ami 4 körre vetítve vizsgaszintidő alatt lenne. Licensszel rendelkező versenyző Magosi Norbert volt.
Vissza az elejére Go down
JRM




Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-02, 13:06

Hány éves,mikor kezdte és kik edzettek még tegnap?
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-02, 12:38

Joe The Original írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ügyes a srác, sok sikert neki Tabaka Róbert 29311
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
Joe The Original
Moderátor
Moderátor
Joe The Original


Hozzászólások száma : 53
Hírnév : 3
Regisztráció időpontja : 2010. Aug. 03.
Age : 57
Tartózkodási hely : Debrecen

Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty2011-06-02, 09:28

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tabaka Róbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabaka Róbert   Tabaka Róbert Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tabaka Róbert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tabaka József
» Képek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Speedway fórum :: Csevegő Általános beszélgetések-
Ugrás: