Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Miskolc

Go down 
+30
dirttrack
auszi73
terranis
tommy-boy
malyar.a
Speedwayfun
Pistabá
Művezető
Boby
zoyesz
Pixel
Atis206
Shankly
kalati
JRM
backlinesheriff
csanesz001
Pepe
J R M
thomas_84
speedy23
nagyzolinagy
kistokaj
Krisz
gabesz78
Vitya
rolcsi2
Craig Boyce
tommyboy
Pavlic
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
rolcsi2




Hozzászólások száma : 180
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-12, 21:47

Az lehet, de így elfogy az a kevés néző is aki kijár. Ja és mégvalamit nem értek: miért jönnek ugyan azok a versenyzők 4-szer is egymás ellen. Az első meccsen is Momberg-Zorro csata 4-szer is volt. Most Norbi meg Lacika jött egymás ellen többször is.
Vissza az elejére Go down
thomas_84




Hozzászólások száma : 201
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-12, 21:29

Lehetne itt jobb versenyt csinálni ha a versenyzők is úgy állnának hozzá.Tele kéne rakni Orosz Ukrán Lengyel versenyzőkkel akiket nem csak a pénz motivál hanem a vérükben van a küzdelem.
Vissza az elejére Go down
rolcsi2




Hozzászólások száma : 180
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-12, 21:25

Ezek szerint nem csak nekem dögunalmas ez a sorozat. Tudom, hogy csak két verseny ment le, de tisztán látszik hogy ez a liga nyomába sem ér!!! A szervezők elött le a kalappal, flottul ment minden és a pályát is sikerült rendbe hozni. De ezek a versenyzők olyan alibimotorozást csinálnak, hogy az felháborító!!!!! A beszállóban álltunk, és szinte mindannyian ledöbbentünk a mezőny nagyrészének hozzáállásán, és teljesítményén valamint egy-két ember tudásán. Ahogy már itt is írták a Dino fiú egy gyengét edzett, többen csak tébláboltak a pályán, és a csúcs /sajnos/ a Patrik volt. Lehet köpködni ezért engem de egyetértek a mellettem álló valakivel, aki szerint egyetlen dolog zavarja Patrikot: a motor. Ez nem neki való. Richardson, Szatmári és a bukása ellenéreBaran előtt le a kalappal, a többiek viszont tesznek erre az egészre. Nem értem, hogy a ligacsapatot miért nem támogatták ezek a szponzorok, és a sport tv miért nem adta azokat a kiélezett izgalmas versenyeket. Ezt a sorozatot pedig miért nyomják? Furcsa. De mindegy, úgy is az jön most, hogy öröljünk hogy ez is van. Hát örülünk. De ez az öröm nem őszinte. Hiányzik a liga!!!!!!!! No
Vissza az elejére Go down
Pixel




Hozzászólások száma : 39
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 07.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-12, 17:55

Erről viszont nem a szervező tehet hanem a versenyzők akik nem teszik oda magukat kellően.
Vissza az elejére Go down
Pixel




Hozzászólások száma : 39
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 07.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-12, 17:44

A szervezők mindent megtettek hogy a verseny bakimentesen lemenjen.A pálya tökéletes volt.Ennek ellenére egy iszonyatosan unalmas és rossz versenyt látott az egyre csak fogyó szurkolósereg.
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff




Hozzászólások száma : 186
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-10, 17:36



Akik követik a salakmotort azok biztosan értik, ha kijárnak, ha ritkán járnak ki. A múgy igazad van, neked nem tetszik a zene és kész. Kinek ez, kinek az!

Miskolc  - Page 3 13945
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-10, 08:19

Én értem, és valószínű akik kijárnak, azok is értik. Akik ritkán járnak ki és a nevekre izgulnak nem nem biztos hogy értik. És akik már nem járnak azok vagy nem értették, vagy nem tetszett nekik. Viszont ha megcsesznek sem fog tetszeni , hogy bejönnek a motorok és a start pillanatáig üvölt a zene. Én a motorok és a verseny miatt járok ki,(nem a zenéért ) ebbe beletartozik szerintem a futam előtti motorpróba is.
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff




Hozzászólások száma : 186
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-10, 07:48

csanesz001 írta:
Nem cikizni akartam, csak a véleményemet írtam le. Ha ez nektek így jó, nekem 8. A ligán biztos senki nem 100-as azért az egyen szerkó, és a többi apró utalás, ami segít a szurkolóknak azonosulni a csapatával.

Hali Csanesz!
Úgy látszik, tényleg nem érted. A sapkaszín elég egyértelmű és BE IS MONDJÁK, hogy melyik csapat melyik színekkel versenyez. És ahogy Tommyboy írta, a mellszámok is más színűek és az elejére a csapat neve is rá van írva. Ennél egyértelműbben hogy lehet őket megkülönböztetni? Azt ne várd el, hogy minden csapatnak saját egyenszerkója legyen, mert arra az Isten pénze nem lenne elég. A ligában is előfordul, hogy egy beugró versenyzőnek nincs egyenszerkója! Ráadásul ott általában fix versenyzők vannak, míg a CSK-ban sajnos általában változnak a versenyzők külső körülmények miatt!
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-09, 22:47

Nem cikizni akartam, csak a véleményemet írtam le. Ha ez nektek így jó, nekem 8. A ligán biztos senki nem 100-as azért az egyen szerkó, és a többi apró utalás, ami segít a szurkolóknak azonosulni a csapatával.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-09, 22:14

én nem értem most miről beszélsz. piros-kék egy csapat, sárga-fehér egy másik csapat. A mellszám kék a bikáknál, fehér a farkasoknál. Ezt a vak is látja és be tudja azonosítani. A zene nekem bejön, idén a legjobb talán. A hangosítás full profi, minden szegletén a pályának jól hallható. A TV-ben meg nem a helyi speaker hangja és kommentje hallható hanem amit Boross Norbiék rámondanak a közvetítés alatt. Ott aztán azt mond amit akar vagy tud, függetlenül attól mi hangzik el a pályán.
Minden versenyen tájékoztatva vannak a nézők az esetleges sérülésről és taktikai cserékről, tankolási szünetekről stb. Talán a mostanin azért hiányoltad, mert nem nagyon volt taktikai csere. De ezek szerint az első meccsen nem voltál, mert ott minden el lett mondva.

Milyen minden magyar egyesület ? Itt a 3 csapat mind egy egyesületé. Az egyetlen nap a héten, amikor nem ütközik a ligákkal az a szombat. Minden verseny szombaton van. Hétköznapokon, Angliában és Svédben vannak a ligák, másrészről ki menne ki hétköznap versenyt nézni ?
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-09, 16:11

Jól írod, fel kell nőni a feladathoz, de mindenkinek. Pályakészítőnek, versenyzőnek , bemondóknak, zene?? ( mikor az első motor begurul, zene? minek?) A bemondóknak kellene nyomni a tutit. Egyszer elmondták ki honnan és kész. Másként értékelték volna az emberek a produkciót, ha el van mondva, ez igy sérült, az úgy vállalta tovább, STB. Ki kivel cserél, ahogy a ligákban megszoktuk. Televízióban nézik az emberek és nagyrésze nem tud semmit . És a sapkaszinen túl, csinálhatnának valamit, amiről egyértelmüen be lehet azonosítani az egy csapatba tartozókat. (mez, vagy mint más motorsportban, alkarra húzható szinek)
Egyébként én különösebben nem vagyok kíváncsi a nagy nevekre ezen a szinten. Jobban tetszene ha minden Magyar egyesület kiállítana 5-főt. És találni egy napot a hétben, mikor nem ütközünk nagy ligákkal.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-09, 15:12

pedig meg van a lehetősége egy qrva jó meccsnek. A nevek adottak. Az erőviszonyok jók. Most a pálya sem volt gáz annyira. De ez már hagyomány lesz úgy látszik, hogy a verseny első futamában a két meghatározó versenyző perecel, és utána vagy csonka futam vagy cserék. Egy 5 fős keretben ha egy meghatározó figura kiesik hamar felborul az erőviszony. Chrzanowski fájós lábbal nyomta, Baran meg törött vállal. Így egy 20-as különbség könnyedén kialakul a két csapat között. Többen mondták, hogy a bikák szerencsétlenek. Kíváncsian várjuk azt a meccset amikor a tigrisek a farkasokkal mennek össze.

A szombati meccsen még az is feltűnő volt hogy Kovacic eljött ide edzeni. fél gázzal ment, és amikor meglátta maga melett Gavendát, összefosta magát és visszavette a gázt. szóval egy Kovacic ne vegye már vissza a gázt, mert a lengyel ligában nem csak Gavenda van mellette, hanem ijesztőbb fazonok is.
Sokan azt mondják hogy ide az oroszok kellenek, mert azok mennek tüzön vizen. A nagy fax lengyelek meg lájtosra fogják, nehogy összetörjék magukat, mert mit mondanak a polák főnökök. Én Covattiban is bízok, ő most bízonyítani akar európában, ha már áttette ide a székhelyét az olaszokhoz. Jött volna most is ha nincs az SWC.

Magosinak is össze kell szedni-e magát, Patriknak is fel kell nőni a feladathoz, illetve ehhez a szinthez és akkor elől-hátul nagy csörték lesznek.
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-05-09, 08:49

Nem ír senki a szombati versenyről? Nekem "liga" hangulatom nem volt, de ettől eltekintve jól éreztük magunkat. láttunk a Magyaroktól jó futamokat, és ez nagyon bejött. A Richardson nagyon tetszett, ahogyan eldolgozta a gödröket. Ha a Lengyelek nem buknak az első futamban , és nem sérülnek, jó futamok alakultak volna ki. A két csapat húzói nagy derdiket vívott volna. Így viszont az Angol vitt mindent. Nagyobb figyelmet érdemelne a rendezvény. Hol vannak az emberek?
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-16, 15:55

backlinesheriff írta:
nagyzolinagy írta:
backlinesheriff írta:
nagyzolinagy írta:
Shankly írta:
Mégse lesz verseny, a zsűri úgy döntött!
Nem tudom milyen a pálya állapota,tehát vakon nyílvánítok véleményt.
Abban egyet értünk hogy első a versenyzők biztonsága!!!!
De magyarországon mintha túlzásba vitték volna a vizes pályán történő verseny megrendezését.Régebbi versenyekre visszaemlékezve,sokszor tartották meg a futamokat mostoha körülmények közt.
Vagy a gödrös pálya nem veszélyes,csak a vizes?

De, a gödrös pálya is veszélyes! Szerintem csak annyi a különbség, hogy nem az egész pálya volt gödrös csak az első kanyar. Azt a veszélyes részt a versenyzők ki tudják kerülni. Viszont az egész pálya vizes volt és ugye az egész pályát nem lehet kikerülni! Wink
Csak egy kérdés?Külföldön meg szokták rendezni?

Nem tudom, ezt "külföldön" kérdezd! De, minthogy Te rendkívül otthon vagy a versenyrendezésben, biztosan tudod, milyen idő és pálya kell ahhoz, hogy megtartható legyen a verseny! A döntést meghozó zsűritagok meg biztos amatőrök. Amúgy, mint olvashatod a live-on, Tabaka hiába utazott Rybnikbe, mert ott is elmaradt a verseny az eső miatt. Itt a válasz a kérdésedre: külföldön sem szokták megrendezni! De biztos ők sem értenek hozzá! Amúgy befejeztem ezt a témát. Meg lesz tartva később a verseny és biztos jó lesz! Szép napot! Miskolc  - Page 3 134962
Nem kötekedésből kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vitya




Hozzászólások száma : 48
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-16, 09:24

Nyilván pálya függő, hogy melyik mennyi vizet bír el.
De ahogy Tommy is írta sok verseny maradt már el mostanában is emiatt.
Tavaly előtt Gorican-ban is elhalasztották, pedig ott elég zsír a pálya.
Valószínűleg 20 évvel ezelőtt megtartották volna. De akkor légpalánk sem volt... Most lehet, hogy jobban vigyáznak a versenyzők testi épségére. És jól teszik.
Ez tényleg a sokat utazó versenyzők, az utazást fizető szervező és a távolról érkező szurkolók szívják meg.
Remélhetőleg nem sok ilyen lesz az éven. Jellemző, hogy hónapok óta alig esik pár csepp, de a verseny napján egész nap szakad. Szegény embert az ág is...
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-16, 08:02

Én eddig szoptam már be egy 14 órás Lesznói utazást ami eső miatt elmaradt, volt Goricanban is tavaly előtt eső miatti tolódás, és többször lengyel ligán is szívtunk már, hogy vissza kellett fordulni, a ramaty pálya miatt.
Főleg lengyelben nem szaroznak, rengeteg versenyt kellett más időpontra tolni. Azt viszont tudni kell, hogy ilyenkor természetesen a szervező szív, mert a kiszállási díjat ilyenkor is csengetni kell a versenyzők felé, meg legközelebb is, amikor a pótolják a találkozót.
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-16, 07:20

nagyzolinagy írta:
backlinesheriff írta:
nagyzolinagy írta:
Shankly írta:
Mégse lesz verseny, a zsűri úgy döntött!
Nem tudom milyen a pálya állapota,tehát vakon nyílvánítok véleményt.
Abban egyet értünk hogy első a versenyzők biztonsága!!!!
De magyarországon mintha túlzásba vitték volna a vizes pályán történő verseny megrendezését.Régebbi versenyekre visszaemlékezve,sokszor tartották meg a futamokat mostoha körülmények közt.
Vagy a gödrös pálya nem veszélyes,csak a vizes?

De, a gödrös pálya is veszélyes! Szerintem csak annyi a különbség, hogy nem az egész pálya volt gödrös csak az első kanyar. Azt a veszélyes részt a versenyzők ki tudják kerülni. Viszont az egész pálya vizes volt és ugye az egész pályát nem lehet kikerülni! Wink
Csak egy kérdés?Külföldön meg szokták rendezni?

Nem tudom, ezt "külföldön" kérdezd! De, minthogy Te rendkívül otthon vagy a versenyrendezésben, biztosan tudod, milyen idő és pálya kell ahhoz, hogy megtartható legyen a verseny! A döntést meghozó zsűritagok meg biztos amatőrök. Amúgy, mint olvashatod a live-on, Tabaka hiába utazott Rybnikbe, mert ott is elmaradt a verseny az eső miatt. Itt a válasz a kérdésedre: külföldön sem szokták megrendezni! De biztos ők sem értenek hozzá! Amúgy befejeztem ezt a témát. Meg lesz tartva később a verseny és biztos jó lesz! Szép napot! Miskolc  - Page 3 134962
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-15, 11:53

backlinesheriff írta:
nagyzolinagy írta:
Shankly írta:
Mégse lesz verseny, a zsűri úgy döntött!
Nem tudom milyen a pálya állapota,tehát vakon nyílvánítok véleményt.
Abban egyet értünk hogy első a versenyzők biztonsága!!!!
De magyarországon mintha túlzásba vitték volna a vizes pályán történő verseny megrendezését.Régebbi versenyekre visszaemlékezve,sokszor tartották meg a futamokat mostoha körülmények közt.
Vagy a gödrös pálya nem veszélyes,csak a vizes?

De, a gödrös pálya is veszélyes! Szerintem csak annyi a különbség, hogy nem az egész pálya volt gödrös csak az első kanyar. Azt a veszélyes részt a versenyzők ki tudják kerülni. Viszont az egész pálya vizes volt és ugye az egész pályát nem lehet kikerülni! Wink
Csak egy kérdés?Külföldön meg szokták rendezni?
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-15, 11:21

Egy kérés: Versenynapokon ha nem normál az időjárás, (eső vagy más) óránként egy infót írjatok ki az oldalra. Van aki délben indul. Ne tegyük a "MOL" perselybe a zsét .
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-15, 08:20

nagyzolinagy írta:
Shankly írta:
Mégse lesz verseny, a zsűri úgy döntött!
Nem tudom milyen a pálya állapota,tehát vakon nyílvánítok véleményt.
Abban egyet értünk hogy első a versenyzők biztonsága!!!!
De magyarországon mintha túlzásba vitték volna a vizes pályán történő verseny megrendezését.Régebbi versenyekre visszaemlékezve,sokszor tartották meg a futamokat mostoha körülmények közt.
Vagy a gödrös pálya nem veszélyes,csak a vizes?

De, a gödrös pálya is veszélyes! Szerintem csak annyi a különbség, hogy nem az egész pálya volt gödrös csak az első kanyar. Azt a veszélyes részt a versenyzők ki tudják kerülni. Viszont az egész pálya vizes volt és ugye az egész pályát nem lehet kikerülni! Wink
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 16:35

Shankly írta:
Mégse lesz verseny, a zsűri úgy döntött!
Nem tudom milyen a pálya állapota,tehát vakon nyílvánítok véleményt.
Abban egyet értünk hogy első a versenyzők biztonsága!!!!
De magyarországon mintha túlzásba vitték volna a vizes pályán történő verseny megrendezését.Régebbi versenyekre visszaemlékezve,sokszor tartották meg a futamokat mostoha körülmények közt.
Vagy a gödrös pálya nem veszélyes,csak a vizes?
Vissza az elejére Go down
Shankly

Shankly


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 15:29

Mégse lesz verseny, a zsűri úgy döntött!
Vissza az elejére Go down
Atis206




Hozzászólások száma : 128
Hírnév : 2
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 15:00

Tud valaki valami friss infót a pálya állapotáról? Mert lassan indulni kéne.
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 13:58

csak a vizes pálya ne okozzon gondot a magyaroknak
Vissza az elejére Go down
Shankly

Shankly


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 13:31

kalati írta:
Meg lesz tartva a verseny? Question

Meg lesz tartva, a pályának semmi baja!
Vissza az elejére Go down
kalati

kalati


Hozzászólások száma : 18
Hírnév : 2
Regisztráció időpontja : 2010. Feb. 14.
Age : 49
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 12:49

Meg lesz tartva a verseny? Question
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 12:03

xar
Vissza az elejére Go down
JRM




Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-14, 10:38

Miskolcon milyen az idő? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-13, 07:18

Akkor jogos a pont .
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 21:08

csanesz001 írta:
Ha van karszalag.
Volt.
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 20:56

Ha van karszalag.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 18:17

csanesz001 írta:
Mert azonnal volna egy "ember" aki összeszedne 10-20 belépőt , kivinné, és ismét behozna embereket.

Ezért találták ki a karszalagot.
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 18:16

csanesz001 írta:
Mert azonnal volna egy "ember" aki összeszedne 10-20 belépőt , kivinné, és ismét behozna embereket.
Ezzel a csuklóra ragasztható karszallaggal ezt nehéz lenne kivitelezni,ezért nem értem a dolgot.
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 18:15

tommyboy írta:
miért te verseny alatt haza szoktál ugrani többször ? :D
nem szoktam hazamenni,csak bent az árak nem igazán tetszenek.
Vissza az elejére Go down
gabesz78




Hozzászólások száma : 4
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 27.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 16:38

A tigrisek megint nyernek szerintem ,vagy van valami más tippetek!A két lengyel és Jocy megint hozza a meccset.Nehéz lesz velük felvenni a versenyt ,de az tenne jót a derbynek ha a Farkasok is jó napot fognának ki és egy igazi liga színvonalú parádés csörte lenne!(előzések,páros motorozás,jó idő,jó pálya,elégedett nézők,igazi Speedway reklám)
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 12:35

Mert azonnal volna egy "ember" aki összeszedne 10-20 belépőt , kivinné, és ismét behozna embereket.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 10:00

miért te verseny alatt haza szoktál ugrani többször ? :D
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 09:09

speedy23 írta:
MIskolc 2012.



A belépésre vonatkozó szabályok

A sportrendezvény területére üvegtárgyat, ütő-, vágóeszközt, vagy bármely, mások testi épségét veszélyeztető tárgyat bevinni TILOS! Alkoholos italt semmilyen mennyiségben, alkoholmentes italt legfeljebb 1 palackkal, maximum egy literes műanyag palackban szabad bevinni a rendezvény területére! A sportrendezvény területére erősen ittas állapotban belépni tilos! Ezen előírások betartását a Biztonsági Szolgálat bármikor jogosult ellenőrizni, a szabályok ellen vétők a sportrendezvény területére nem léphetnek be!

Ezt magyarázza már meg valaki,miért van ez így??????,,,

Szóval nem értem nem vihetsz be alkoholt,de odabent végig kínálgatják a sört,pálinkát,a lányok jégakkus dobozban hozzák-viszik a piát,számlával vagy számla nélkül ez már nem is érdekes.
Az ob-n Debrecenben meg azt találta ki az egyik jegyszedő,hogy a verseny ideje alatt csak egyszer mehetsz ki,és egyszer jöhetsz vissza.Ennek szerinted van valami épkézláb magyarázata?Bár kinéztem belőle,hogy ő rögtönözte ezt a szabályt,hiszen ő a jegyszedő biztonsági
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-12, 07:57

speedy23 írta:
MIskolc 2012.



A belépésre vonatkozó szabályok

A sportrendezvény területére üvegtárgyat, ütő-, vágóeszközt, vagy bármely, mások testi épségét veszélyeztető tárgyat bevinni TILOS! Alkoholos italt semmilyen mennyiségben, alkoholmentes italt legfeljebb 1 palackkal, maximum egy literes műanyag palackban szabad bevinni a rendezvény területére! A sportrendezvény területére erősen ittas állapotban belépni tilos! Ezen előírások betartását a Biztonsági Szolgálat bármikor jogosult ellenőrizni, a szabályok ellen vétők a sportrendezvény területére nem léphetnek be!

Ezt magyarázza már meg valaki,miért van ez így??????,,,

Szóval nem értem nem vihetsz be alkoholt,de odabent végig kínálgatják a sört,pálinkát,a lányok jégakkus dobozban hozzák-viszik a piát,számlával vagy számla nélkül ez már nem is érdekes.


A világon mindenhol így van. Azzal a különbséggel, hogy tavaly Goricanba még a kólát sem engedték, hogy bevigyük. Pedig az alkoholmentes! Ott is hordták a lányok "kémcsőben" a Jagert és 10 euro volt 1 sör. A focistadionokba sem vihetsz be semmit és ott is árulnak szeszesitalt. Ez a szokás.





Vissza az elejére Go down
speedy23




Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2012. Apr. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-11, 23:21

MIskolc 2012.



A belépésre vonatkozó szabályok

A sportrendezvény területére üvegtárgyat, ütő-, vágóeszközt, vagy bármely, mások testi épségét veszélyeztető tárgyat bevinni TILOS! Alkoholos italt semmilyen mennyiségben, alkoholmentes italt legfeljebb 1 palackkal, maximum egy literes műanyag palackban szabad bevinni a rendezvény területére! A sportrendezvény területére erősen ittas állapotban belépni tilos! Ezen előírások betartását a Biztonsági Szolgálat bármikor jogosult ellenőrizni, a szabályok ellen vétők a sportrendezvény területére nem léphetnek be!

Ezt magyarázza már meg valaki,miért van ez így??????,,,

Szóval nem értem nem vihetsz be alkoholt,de odabent végig kínálgatják a sört,pálinkát,a lányok jégakkus dobozban hozzák-viszik a piát,számlával vagy számla nélkül ez már nem is érdekes.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-04, 21:27

J R M írta:
Hány néző volt kint?

szerintem 1.100 (de csak tipp)
Vissza az elejére Go down
Vitya




Hozzászólások száma : 48
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-04, 12:22

backlinesheriff írta:
Arra a meglátásra jutottam, hogy Magyarországon az emberek nem érdemlik meg a salakmotort! TISZTELET A KIVÉTELNEK! Van egy ember, aki kitalálta ezt a történetet, hogy a magyar salakmotor ne tűnjön el a süllyesztőben, szerzett támogatókat, ami nem könnyű a mai világban, elintézte a TV-s közvetítést (kérdem én, mikor közvetített a TV magyar salakmotort utoljára? ) amit más országokban is nézhetnek, van egy maroknyi csapat, akik éjt nappallá téve (szó szerint) dolgoztak azon, hogy legyenek versenyek és mindezek után csak a fikázást hallani, olvasni: sz@r volt a pálya, sz@r volt a verseny, sz@r ez, sz@r az! Nagyon kevés olyan véleményt hallottam, ami pozitív volt! Lefogadom, ha más országban csinál ilyet valaki, már csak azért is szeretnék az emberek, mert hazai "termék" ! De hát sajnos ez a magyar mentalitás! Igen, voltak hibák! Rajtuk nem múló hibák! De a hibák azért vannak, hogy megoldják őket! Tovább dolgoznak és talán lesznek emberek, akik megbecsülik a munkájukat és azért mennek el a versenyekre, hogy szórakozzanak, mert azok az emberek ezért dolgoznak! Meg azért, hogy ez a csodálatos sport ne tűnjön el a magyar sportéletből!
Lehet velem egyetérteni, vagy nem, ez a saját véleményem, mert így látom a dolgokat.
Szép napot mindenkinek!

Az hogy a pálya sz@r volt és emiatt a verseny is ez szerintem tény. Én nem tudom én nem is mondtam (írtam), hogy kinek a hibája vagy kié nem. Úgy gondolom, hogy ha a nézők nagy része ezen a véleményen volt, a versenyzők nagy része ezen a véleményen volt - van, akkor ezt elfogadhatjuk tényként. Ettől függetlenül mindenki szereti a speedwayt aki ide írogat, még ha kritikával is él. A hozzászólásokból nekem az jött le, hogy mindenki elismeri a szervezők munkáját, én személy szerint nem is kritizáltam, sőt sajnáltam őket, hiszen ez nekik sem volt jó reklám.
Kicsit magadra vetted ezt a dolgot, nem kell túldramatizálni.
Lesz ez még jobb is. (reméljük)
Hajrá..
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-04, 09:41

Azért az Új-Zélandi pályát is taposták hetekig Olsenék, de ott is voltak olyan gödrök, hogy malac belefial. Pedersennek egy hájszálon múlt, hogy Hancock nem darálta be. A verseny közepétől ott is veszélyes volt a belső íven közlekedni. Nem csak Miskolcon lehet időnként xar a pálya, pedig Olsenék is értenek a pályakészítéshez.
Vissza az elejére Go down
J R M




Hozzászólások száma : 33
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-03, 12:11

Hány néző volt kint?
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-03, 11:07

Arra a meglátásra jutottam, hogy Magyarországon az emberek nem érdemlik meg a salakmotort! TISZTELET A KIVÉTELNEK! Van egy ember, aki kitalálta ezt a történetet, hogy a magyar salakmotor ne tűnjön el a süllyesztőben, szerzett támogatókat, ami nem könnyű a mai világban, elintézte a TV-s közvetítést (kérdem én, mikor közvetített a TV magyar salakmotort utoljára? ) amit más országokban is nézhetnek, van egy maroknyi csapat, akik éjt nappallá téve (szó szerint) dolgoztak azon, hogy legyenek versenyek és mindezek után csak a fikázást hallani, olvasni: sz@r volt a pálya, sz@r volt a verseny, sz@r ez, sz@r az! Nagyon kevés olyan véleményt hallottam, ami pozitív volt! Lefogadom, ha más országban csinál ilyet valaki, már csak azért is szeretnék az emberek, mert hazai "termék" ! De hát sajnos ez a magyar mentalitás! Igen, voltak hibák! Rajtuk nem múló hibák! De a hibák azért vannak, hogy megoldják őket! Tovább dolgoznak és talán lesznek emberek, akik megbecsülik a munkájukat és azért mennek el a versenyekre, hogy szórakozzanak, mert azok az emberek ezért dolgoznak! Meg azért, hogy ez a csodálatos sport ne tűnjön el a magyar sportéletből!
Lehet velem egyetérteni, vagy nem, ez a saját véleményem, mert így látom a dolgokat.
Szép napot mindenkinek!


A hozzászólást backlinesheriff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-04-03, 13:16-kor.
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 20:22

Szerintem örülni kellene hogy végre MAGYAR vonatkozású versenyt szervezett valaki,nem pedig a lengyel salakos nagyhatalom mérkőzéseinek kell tapsolni,még ha az színvonalasabb is.Remélem a hazai mérkőzések fejlődni fognak,és nem csak a hibák lesznek előtérben
Vissza az elejére Go down
Pepe

Pepe


Hozzászólások száma : 46
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 17:55

Kedves backlinesheriff !
Az én tapasztalatom amit láttam a korlát mellet sok kerek talpú emberke sétált el mellette és annyira vékony a drót ,hogy nem lehet látni ! Pl: Ha egy gyerek szalad a szalagért baj lehet vagy a részeg neki eshet . Azért a 6X4-es U vas kékre festve azért látszót !!!!!! Illetve meglehet kapaszkodni benne.
Nem takart semmit se és ugyan úgy megtartotta a 2 méter távolságot ! Semmivel nem lett odébb rakva .
Kívánom ,hogy senkinek ne legyen belőle baja !
Bocs az észrevételért !
További sok szép verseny !
Vissza az elejére Go down
thomas_84

thomas_84


Hozzászólások száma : 201
Hírnév : -22
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 16:08

backlinesheriff írta:
thomas_84 írta:
backlinesheriff írta:
thomas_84 írta:
Az a gond hogy a pályát már egy héttel ezelőtt taposni kellett volna hogy lekeményedjen mert ha kemény nincs vele ennyi gond.Az idő is kifogástalan volt két hétig egy csepp eső nem esett.Szóval meg lehetett volna oldani de valami oknál fogva ez kimaradt.

Kedves Thomas! Úgy látom, nagyon értesz a pályaépítéshez! Nyugodtan eljöhetsz bármikor a pályára és segíthetsz megcsinálni! Megköszönnénk! Annyi baj van, hogy azt írtad, tökéletes volt az idő, eső sem esett, mégsem volt jó a pálya.Pont az volt a baj, hogy nem esett az eső! Ugyanis a talajt tömöríteni (a Te szavaddal taposni) csak nedvesen lehet! Több ezer liter vizet ellocsoltunk a pályára és egész héten tapostuk, de sajnos ez nem volt elég! Egy kiadós eső kellett volna! A port ugyanis nem lehet tömöríteni! De meg fogjuk oldani! Amúgy a pálya mindenkinek egyformán rossz volt, mégis voltak versenyzők akik tudtak rajta kiválóan motorozni! ( Zorro, Tabaka, Monberg, Miesiac ) A gyenge teljesítményeket nem feltétlenül kell mindig a pályára fogni, még ha rossz is!


Pepe! A korlát, amit hiányolsz, nem azért van (volt) ott, hogy a versenyzőt megfogja! Ha annak nekiesne, már mindegy, hogy vaskorlát vagy drót van ott, régen rossz! A korlát a nézők "megfogására" van, hogy a szabályok szerinti 2 méteres biztonsági zónába ne lépjenek be!


backlinesheriff!

Az én általam leírtakat olyan emberek mondták akik nálam biztos hogy jobban értenek a pálya építéshez.Mondhatni az ő véleményüket írtam le.A munkátokat nem becsméreltem a választ megadtad a kérdésekre.

Én kérek elnézést, nem bántásként írtam, csak mindenhonnan az jön: "*TÖRÖLVE* volt a pálya !" Pedig rengeteg munkánk van benne hidd el! Most nem adta! De mindent el fogunk követni, hogy jó legyen!


Tudom hogy sokat dolgoztatok.A jövő hét pénteki edzésen(remélem lesz és láthatjuk a Farkasokat is edzeni) már biztos jobb lesz.Főleg ha addig esik egy kis eső rá.
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 15:46

thomas_84 írta:
backlinesheriff írta:
thomas_84 írta:
Az a gond hogy a pályát már egy héttel ezelőtt taposni kellett volna hogy lekeményedjen mert ha kemény nincs vele ennyi gond.Az idő is kifogástalan volt két hétig egy csepp eső nem esett.Szóval meg lehetett volna oldani de valami oknál fogva ez kimaradt.

Kedves Thomas! Úgy látom, nagyon értesz a pályaépítéshez! Nyugodtan eljöhetsz bármikor a pályára és segíthetsz megcsinálni! Megköszönnénk! Annyi baj van, hogy azt írtad, tökéletes volt az idő, eső sem esett, mégsem volt jó a pálya.Pont az volt a baj, hogy nem esett az eső! Ugyanis a talajt tömöríteni (a Te szavaddal taposni) csak nedvesen lehet! Több ezer liter vizet ellocsoltunk a pályára és egész héten tapostuk, de sajnos ez nem volt elég! Egy kiadós eső kellett volna! A port ugyanis nem lehet tömöríteni! De meg fogjuk oldani! Amúgy a pálya mindenkinek egyformán rossz volt, mégis voltak versenyzők akik tudtak rajta kiválóan motorozni! ( Zorro, Tabaka, Monberg, Miesiac ) A gyenge teljesítményeket nem feltétlenül kell mindig a pályára fogni, még ha rossz is!


Pepe! A korlát, amit hiányolsz, nem azért van (volt) ott, hogy a versenyzőt megfogja! Ha annak nekiesne, már mindegy, hogy vaskorlát vagy drót van ott, régen rossz! A korlát a nézők "megfogására" van, hogy a szabályok szerinti 2 méteres biztonsági zónába ne lépjenek be!


backlinesheriff!

Az én általam leírtakat olyan emberek mondták akik nálam biztos hogy jobban értenek a pálya építéshez.Mondhatni az ő véleményüket írtam le.A munkátokat nem becsméreltem a választ megadtad a kérdésekre.

Én kérek elnézést, nem bántásként írtam, csak mindenhonnan az jön: "*TÖRÖLVE* volt a pálya !" Pedig rengeteg munkánk van benne hidd el! Most nem adta! De mindent el fogunk követni, hogy jó legyen!
Vissza az elejére Go down
thomas_84

thomas_84


Hozzászólások száma : 201
Hírnév : -22
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 13:35

backlinesheriff írta:
thomas_84 írta:
Az a gond hogy a pályát már egy héttel ezelőtt taposni kellett volna hogy lekeményedjen mert ha kemény nincs vele ennyi gond.Az idő is kifogástalan volt két hétig egy csepp eső nem esett.Szóval meg lehetett volna oldani de valami oknál fogva ez kimaradt.

Kedves Thomas! Úgy látom, nagyon értesz a pályaépítéshez! Nyugodtan eljöhetsz bármikor a pályára és segíthetsz megcsinálni! Megköszönnénk! Annyi baj van, hogy azt írtad, tökéletes volt az idő, eső sem esett, mégsem volt jó a pálya.Pont az volt a baj, hogy nem esett az eső! Ugyanis a talajt tömöríteni (a Te szavaddal taposni) csak nedvesen lehet! Több ezer liter vizet ellocsoltunk a pályára és egész héten tapostuk, de sajnos ez nem volt elég! Egy kiadós eső kellett volna! A port ugyanis nem lehet tömöríteni! De meg fogjuk oldani! Amúgy a pálya mindenkinek egyformán rossz volt, mégis voltak versenyzők akik tudtak rajta kiválóan motorozni! ( Zorro, Tabaka, Monberg, Miesiac ) A gyenge teljesítményeket nem feltétlenül kell mindig a pályára fogni, még ha rossz is!


Pepe! A korlát, amit hiányolsz, nem azért van (volt) ott, hogy a versenyzőt megfogja! Ha annak nekiesne, már mindegy, hogy vaskorlát vagy drót van ott, régen rossz! A korlát a nézők "megfogására" van, hogy a szabályok szerinti 2 méteres biztonsági zónába ne lépjenek be!


backlinesheriff!

Az én általam leírtakat olyan emberek mondták akik nálam biztos hogy jobban értenek a pálya építéshez.Mondhatni az ő véleményüket írtam le.A munkátokat nem becsméreltem a választ megadtad a kérdésekre.
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 10:59

thomas_84 írta:
Az a gond hogy a pályát már egy héttel ezelőtt taposni kellett volna hogy lekeményedjen mert ha kemény nincs vele ennyi gond.Az idő is kifogástalan volt két hétig egy csepp eső nem esett.Szóval meg lehetett volna oldani de valami oknál fogva ez kimaradt.

Kedves Thomas! Úgy látom, nagyon értesz a pályaépítéshez! Nyugodtan eljöhetsz bármikor a pályára és segíthetsz megcsinálni! Megköszönnénk! Annyi baj van, hogy azt írtad, tökéletes volt az idő, eső sem esett, mégsem volt jó a pálya.Pont az volt a baj, hogy nem esett az eső! Ugyanis a talajt tömöríteni (a Te szavaddal taposni) csak nedvesen lehet! Több ezer liter vizet ellocsoltunk a pályára és egész héten tapostuk, de sajnos ez nem volt elég! Egy kiadós eső kellett volna! A port ugyanis nem lehet tömöríteni! De meg fogjuk oldani! Amúgy a pálya mindenkinek egyformán rossz volt, mégis voltak versenyzők akik tudtak rajta kiválóan motorozni! ( Zorro, Tabaka, Monberg, Miesiac ) A gyenge teljesítményeket nem feltétlenül kell mindig a pályára fogni, még ha rossz is!


Pepe! A korlát, amit hiányolsz, nem azért van (volt) ott, hogy a versenyzőt megfogja! Ha annak nekiesne, már mindegy, hogy vaskorlát vagy drót van ott, régen rossz! A korlát a nézők "megfogására" van, hogy a szabályok szerinti 2 méteres biztonsági zónába ne lépjenek be!
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 10:32

Jó kezdeményezés, kár vitatkozni. Nehéz kezdet után jó folytatás szokott következni! Lehet ha másként van felvezetve, és nem ismert, hogy minden csapatot egy team hozott létre, a lehetőség megteremtése érdekében, talán mindenki másként nézné. Vagy egy szín Magyar csapat egy két külföldi versenyzővel, és két külföldiekből álló csapat.
Van még ebben a témában rengeteg kraft. + ha csatlakozik a sorozathoz egy két Magyar vagy külföldi klub -val.szin. ez a távolabbi cél-
És ha jobb az idő, a hangulat is más.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-02, 07:10

Nem lehet hogy a szponzori molinók láthatósága miatt lett kiemelve a korlát.
Vissza az elejére Go down
Pepe

Pepe


Hozzászólások száma : 46
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-01, 22:15

Nem tudom kinek volt az ötlete az 1-es kanyar ivén a palánk mögött a korlát vasait eltávolítani és helyette hegeszteni még rá kb: 30 cm -es karót és kifeszíteni egy acél drót kötelet ?
Ha netalán által esik a versenyző, akkor már le is lehet nyakazni is, hogy neszenvedjen . Vagy egy szál 3mm -es drót kötél az megfogja ? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Pepe

Pepe


Hozzászólások száma : 46
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-01, 21:36

Én azzal voltam zavarban , hogy nem a Bikák és a Tigrisek csapata versenyzett egymással mint a beharangozón ? Mert kavartam a mp.....akármi és az autós...... csapatot ahogyan a spikel mondotta .
A karórát meg mindig a legjobb időt menő versenyző kapja a futam végen / az nem az első? / Laughing vagy talán az lehet ,hogy az utolsó ment a leggyorsabban ?
Mind egy mert én a Debrecen speedway csapatába tartozó Magyar fiuknak szurkolok ! Laughing Miskolc  - Page 3 343168
Kik is azok ?
Már várom a következő versenyt !
Különben nem annyira bonyolult ez-az egész . Szeretni kell a sportot és kész . Remek lesz ez még .
A dobogón szereplő első 3 helyezettet meg tudnám tippelni ,csak a sorrendbe nem vagyok biztos . Laughing Laughing Laughing Miskolc  - Page 3 41477 Miskolc  - Page 3 690168 Miskolc  - Page 3 492766
Vissza az elejére Go down
speedy23




Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2012. Apr. 01.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-01, 16:56

Legyen jobb minden!
Vissza az elejére Go down
thomas_84

thomas_84


Hozzászólások száma : 201
Hírnév : -22
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-01, 16:42

Szerintem a következő derbi sokkal jobb lesz.Mindenki visszasírja a Lengyel ligát.Szerintem ez a sorozat is lehet jó.Van benne fantázia és jó neveket láthat az ember hétről hétre.
Vissza az elejére Go down
thomas_84

thomas_84


Hozzászólások száma : 201
Hírnév : -22
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-01, 16:20

Az a gond hogy a pályát már egy héttel ezelőtt taposni kellett volna hogy lekeményedjen mert ha kemény nincs vele ennyi gond.Az idő is kifogástalan volt két hétig egy csepp eső nem esett.Szóval meg lehetett volna oldani de valami oknál fogva ez kimaradt.
Vissza az elejére Go down
J R M




Hozzászólások száma : 33
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty2012-04-01, 16:15

Több éve gond a pálya állapota és persze Jacsó is mondta hogy új anyag kéne rá mert kb30 éves.....de ez több milla és nincs pénz!Így viszont nagyon a verseny kárára megy a mostani állapot!Remélem találnak megoldást.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miskolc  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miskolc
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Videók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Speedway fórum :: Csevegő Általános beszélgetések-
Ugrás: