Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Miskolc

Go down 
+30
dirttrack
auszi73
terranis
tommy-boy
malyar.a
Speedwayfun
Pistabá
Művezető
Boby
zoyesz
Pixel
Atis206
Shankly
kalati
JRM
backlinesheriff
csanesz001
Pepe
J R M
thomas_84
speedy23
nagyzolinagy
kistokaj
Krisz
gabesz78
Vitya
rolcsi2
Craig Boyce
tommyboy
Pavlic
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
backlinesheriff




Hozzászólások száma : 186
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-02, 10:59

thomas_84 írta:
Az a gond hogy a pályát már egy héttel ezelőtt taposni kellett volna hogy lekeményedjen mert ha kemény nincs vele ennyi gond.Az idő is kifogástalan volt két hétig egy csepp eső nem esett.Szóval meg lehetett volna oldani de valami oknál fogva ez kimaradt.

Kedves Thomas! Úgy látom, nagyon értesz a pályaépítéshez! Nyugodtan eljöhetsz bármikor a pályára és segíthetsz megcsinálni! Megköszönnénk! Annyi baj van, hogy azt írtad, tökéletes volt az idő, eső sem esett, mégsem volt jó a pálya.Pont az volt a baj, hogy nem esett az eső! Ugyanis a talajt tömöríteni (a Te szavaddal taposni) csak nedvesen lehet! Több ezer liter vizet ellocsoltunk a pályára és egész héten tapostuk, de sajnos ez nem volt elég! Egy kiadós eső kellett volna! A port ugyanis nem lehet tömöríteni! De meg fogjuk oldani! Amúgy a pálya mindenkinek egyformán rossz volt, mégis voltak versenyzők akik tudtak rajta kiválóan motorozni! ( Zorro, Tabaka, Monberg, Miesiac ) A gyenge teljesítményeket nem feltétlenül kell mindig a pályára fogni, még ha rossz is!


Pepe! A korlát, amit hiányolsz, nem azért van (volt) ott, hogy a versenyzőt megfogja! Ha annak nekiesne, már mindegy, hogy vaskorlát vagy drót van ott, régen rossz! A korlát a nézők "megfogására" van, hogy a szabályok szerinti 2 méteres biztonsági zónába ne lépjenek be!
Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-02, 10:32

Jó kezdeményezés, kár vitatkozni. Nehéz kezdet után jó folytatás szokott következni! Lehet ha másként van felvezetve, és nem ismert, hogy minden csapatot egy team hozott létre, a lehetőség megteremtése érdekében, talán mindenki másként nézné. Vagy egy szín Magyar csapat egy két külföldi versenyzővel, és két külföldiekből álló csapat.
Van még ebben a témában rengeteg kraft. + ha csatlakozik a sorozathoz egy két Magyar vagy külföldi klub -val.szin. ez a távolabbi cél-
És ha jobb az idő, a hangulat is más.
Vissza az elejére Go down
tommyboy




Hozzászólások száma : 277
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-02, 07:10

Nem lehet hogy a szponzori molinók láthatósága miatt lett kiemelve a korlát.
Vissza az elejére Go down
Pepe




Hozzászólások száma : 46
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 22:15

Nem tudom kinek volt az ötlete az 1-es kanyar ivén a palánk mögött a korlát vasait eltávolítani és helyette hegeszteni még rá kb: 30 cm -es karót és kifeszíteni egy acél drót kötelet ?
Ha netalán által esik a versenyző, akkor már le is lehet nyakazni is, hogy neszenvedjen . Vagy egy szál 3mm -es drót kötél az megfogja ? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Pepe




Hozzászólások száma : 46
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 21:36

Én azzal voltam zavarban , hogy nem a Bikák és a Tigrisek csapata versenyzett egymással mint a beharangozón ? Mert kavartam a mp.....akármi és az autós...... csapatot ahogyan a spikel mondotta .
A karórát meg mindig a legjobb időt menő versenyző kapja a futam végen / az nem az első? / Laughing vagy talán az lehet ,hogy az utolsó ment a leggyorsabban ?
Mind egy mert én a Debrecen speedway csapatába tartozó Magyar fiuknak szurkolok ! Laughing Miskolc  - Page 4 343168
Kik is azok ?
Már várom a következő versenyt !
Különben nem annyira bonyolult ez-az egész . Szeretni kell a sportot és kész . Remek lesz ez még .
A dobogón szereplő első 3 helyezettet meg tudnám tippelni ,csak a sorrendbe nem vagyok biztos . Laughing Laughing Laughing Miskolc  - Page 4 41477 Miskolc  - Page 4 690168 Miskolc  - Page 4 492766
Vissza az elejére Go down
speedy23




Hozzászólások száma : 8
Regisztráció időpontja : 2012. Apr. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 16:56

Legyen jobb minden!
Vissza az elejére Go down
thomas_84




Hozzászólások száma : 201
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 16:42

Szerintem a következő derbi sokkal jobb lesz.Mindenki visszasírja a Lengyel ligát.Szerintem ez a sorozat is lehet jó.Van benne fantázia és jó neveket láthat az ember hétről hétre.
Vissza az elejére Go down
thomas_84




Hozzászólások száma : 201
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 16:20

Az a gond hogy a pályát már egy héttel ezelőtt taposni kellett volna hogy lekeményedjen mert ha kemény nincs vele ennyi gond.Az idő is kifogástalan volt két hétig egy csepp eső nem esett.Szóval meg lehetett volna oldani de valami oknál fogva ez kimaradt.
Vissza az elejére Go down
J R M




Hozzászólások száma : 33
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 16:15

Több éve gond a pálya állapota és persze Jacsó is mondta hogy új anyag kéne rá mert kb30 éves.....de ez több milla és nincs pénz!Így viszont nagyon a verseny kárára megy a mostani állapot!Remélem találnak megoldást.
Vissza az elejére Go down
thomas_84

thomas_84


Hozzászólások száma : 201
Hírnév : -22
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 16:08

A szervezők egy dologban hibáztak szerintem a tegnapi versenyt illetően.Azzal hogy nem foglalkoztak a pályával kellőképpen.Már az edzésen is látni lehetett hogy iszonyatosan gödrös a startfélkör.De már az edzés előtti napokban is látni lehetett hogy rendkívül *TÖRÖLVE* a pályának az a része még sem változtattak rajta.Ebből a hibából lett egy elég gyenge verseny.
Vissza az elejére Go down
kistokaj




Hozzászólások száma : 42
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 26.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 14:54

kedves speedy. A csapatokkal semmi gond nem volt. Te is én is és mindenki úgy ment ki erre a versenyre hogy papíron, két teljesen azonos erősségű mind a kettő. Az más dolog, hogy egy húzóember kiesett Jeleniewski bukása miatt, és Magosi most saját magához képest is gyenge volt. Teljesen más eredmény alakult volna ki, ha nincs sérülés. Ha öt alap emberből kettőre nem lehet bízni semmit, még jó hogy kialakul eget verő különbség a két csapat között. A legközelebbi versenyen lehet teljesen más minőségű versenyt kapunk majd mi nézők. Jacsiékat sajnálom csak, mert erőn felül csoda hogy válság idején ilyen sorozatot életre tudtak kelteni, és a debütáló verseny nem éppen sikerült fényesen.

Vissza az elejére Go down
speedy23




Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2012. Apr. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 13:41

Gyenge verseny volt,a pálya minősíthetetlen,azt hittem a sztárok be sem fogják vállalni az indulást,életveszélyes lett a végére.
Sajnos a bikák és a tigrisek nem voltak jelen,mert csak a reklám szöveget nyomták a speakerek,nem vihetsz be semmit magaddal,erre fel meg hozták körbe a söröcskét hogy vedd meg *TÖRÖLVE* tripla áron,2000 forintos jegyár mellett.
Könyörgöm nem így kell népszerüsiteni a salakmotort.
Mondani kell gyertek saját szakállra engedünk a beugróból,pl 1500Ft,gyere Debrecenből,Nyíregyről neked csak 1000 Ft,és akkor talán majd többen betérnek.
Maga a színvonal,hát.....motorozgattak,1-2 izgalmas futam,néhány töltelék versenyző,és nem utolsó sorban közel sem azonos tudású 2 csapat.
Ez a 2 futamonkénti pályakarbantartás!!!!Ha traktorokat akarok nézni akkor majd traktor versenyre megyek legközelebb.Fagyasztották a népet rendesen!
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 13:23

Tommy.Nem választ várok,csak egy költői kérdés:
Írtad, hogy a magyarok nyögve nyelősen,és tavaszi fáradtsággal küzdve mentek.Debrecenben mintha ugyanez lett volna a helyzet.Előtte a magyar srácok edzettek,szinte ezeken a pályákon nőttek fel,és erre jön xy jeruzsálemből,és a hazai versenyzőket enyhén szólva is lestartolja,körbemotorozza ...... Debrecenben volt olyan futam,mintha nem is azonos géposztályban indultak volna....elszomorító
Vissza az elejére Go down
kistokaj




Hozzászólások száma : 42
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 26.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 12:20

jó lesz, majd kialakul. Debrecenben a Pünkösd csapat kupa hasonló. ott van 5 csapat, mindegyikben magyarok és külföldiek egyaránt, egymás ellen. Ott sem lehet azonosulni egyik csapattal sem. A nézők azért szurkolnak hogy nagy csatákat láthassanak, sok izgalmas küzdelemmel. A szervezés tökéletes volt Miskolcon, a verseny meg olyan amilyen. Miesiac annak ellenére gyorsan tudott menni hogy neki is gödrös volt. Zorro meg van olyan kvalitás, hogy ne érdekelje a gödör. A magyarok... hát igen, ők nyögve nyelősen mentek.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 11:40

Több mint feledhető verseny volt ez igaz. Sok szempontból is, ami tényleg nem a szervezőn múlt.
Sok összetevője volt a dolognak.

Egyrészről ez a sorozat még új mindenkinek. A liga is az elején új volt, nehezen indult, nem tudták az emberek hová tenni. Annyiban volt más, hogy ott egy csapat volt, aminek szurkolni lehetett, ami szerethető volt, szemben 5 másik legyőzendő csapattal. Ebben a sorozatban idő kell hogy tudjanak azonosulni a szurkolók valamelyik oldallal, amelyik szimpatikusabb a másik kettővel szemben. Tegnap volt több szurkoló a pályán, aki szorított Magosinak, ugyanakkor a következő futamban csápolt Tabakának a szép motorozásért.Nem mint csapatversenyt fogták fel sokan, hanem mint egyéni.

Zorro kétség kívül bombanév volt a mezőnyben, de rajta is azt láttam, hogy egyéni motorozást csinált. Pontpénzért ment mint a *TÖRÖLVE*, de hogy fingja nem volt róla, hogy mögötte csapattárs jön vagy ellenfél az is biztos. Magabiztos fölényes győzelmeket csinált, hozta azt amit elvárt tőle mindenki, azaz a papírformát. A csapatvezetők dolga lehet ezt egyeztetni velük a jövőben.

A másikkami rányomta a bélyegét a minőségre, hogy az első kanyar minősíthetetlenül xar volt, ezer gödörrel. Még az sem lett volna gond ha a belső ív olyan, de itt gyakorlatilag nem tudtak úgy befordulni, hogy valamelyik meg ne talált volna egy szakadékot. Annyira megdobta Kuciapát, hogy 1 métert dobott a motorján. Az a kanyar inkább volt Crossmotor pálya mint speedway. Emiatt sok versenyző inkább a biztonsági motorozásra ment, mint hogy belement volna grízesebb akciókba. Nem emlékszem mikor volt utoljára 77-es köridő a Népkertben.

Aki jól elstartort az tudott is menni, de aki beragadt csak a gödrökkel harcolt. sokat dobott még az is hogy Magosi nem találta a tutit, neki most a legnagyobb ellenfele saját maga volt. Lassú volt, lestartolták végig, így sok elhullajtott pont volt a bikáknál. Ráadásul a brutál bukás miatt Jeleniewski nem is tudott tovább versenyezni és folyamatosan kellett pótolni, hol ezzel hol azzal. A bikáknál egyedül Monberg volt akiben lehetett bízni így a 22 pontos különbség nem is csoda hogy kialakult a két csapat között.

Az 5 versenyzős szisztéma ilyen szempontból kicsit veszélyes is, mert ha egy húzó versenyző a verseny elején kidől, akkor azt nehéz pótolni. Pláne, ha az egyik junior még a szárnyait csak most bontogatja, a magyar főversenyző meg éppen szezon eleji tavaszi fáradtságban szenved, maradt másik két versenyző akitől pontokat is remélhetsz.

Az ütős bevonulás hiánya amit írtatok, talán az én felelőségem is. Mivel mi szervezzük szurkolói oldalról a látványt és a hangulatot. Idén még nem tudjuk mit kezdjünk a megváltozott sporttörvénnyel. Ugyanis a pirotechnika alkalmazása büntetik keményen, és senki sem merte bevállalni sem a beszerzést, sem a kivitelezést. Bár a helyszínen megkérdeztük a rendőröket a verseny alatt és azt mondták hogy őket nem érdekli a füst. Ennek ellenére még egy hivatalos állás foglalást várunk az üggyel kapcsolatban. De még az csak egy dolog, hogy ha engedik akkor csinálhatjuk, az ehhez szükséges anyagiak erősen korlátozódtak, és pár ember nem fogja összedobni a versenyenkénti szükséges 25 ezer forintot, csak azért hogy parádés legyen a bevonulás. Egy ilyen 11 versenyes évad, kb. 300.000 HUF költséggel bír amit a fanclub költségvetésből szoktunk fedezni.

Na de lesz még jobb is. Fel a fejjel. Minden kezdet nehéz. A csapatok is korrigálhatnak még, a pályát is lehet gyalulni addig amíg sík nem lesz. A versenyzők is küzdeni fognak, ha a csapatvezetők felpaprikázzák őket. Hiszem ebben az új bajnokságban annyi új lehetőség van, annyi előnye van, aminek jól kell elsülni-e. Szponzori oldalról látható látnak benne fantáziát, már csak nekünk szurkolóknak kell megtalálni a szépségét, és támogatni a kezdeményezést. Versenyzői szempontból van motiváció, mert csak úgy tudnak pénzt keresni, ha van mögöttük teljesítmény. Itt a Népkert minden csapatnak hazai pálya lesz, mindenki egyforma eséllyel indul, mindenki kap edzési lehetőséget, nem lesznek kibaxások, nem lesz lengyel hucuntság, bár lehet ennek hiánya okozta a barátságos verseny feelinget.

HAJRÁ BIKÁK !

Vissza az elejére Go down
Vitya




Hozzászólások száma : 48
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 11:33

Krisz írta:
Nem volt ez olyan borzasztó rossz verseny. A pálya pedig mindenkinek egyforma volt. A probléma az,kinek szurkoljon a néző? A motorok hangján kívül síri csend volt a pályán! Én Ózdról voltam megnézni a versenyt,de valószínű hogy a következőt már a sport tv-n fogom nézni! Hozzáteszem a Lengyel-ligás versenyekre minden alkalommal elmentem Miskolcra!

Igen az alapkoncepcióban ez lehet kérdőjeles : Kinek szurkolj? Nincs hazai csapat. És a versenyzők részéről is, kérdés ki szurkol nekem?
Egy lengyel ligás találkozón a miskolci csapat tagjai tudták, hogy miskolcon értük szurkol a közönség, ezért talán jobban húzták. Egy csapatért szurkoló stadion mindig 'plussz egy ember' a csapatban.
Én pl. minden futamban a magyaroknak szurkoltam... - Ez mennyivel ellentétben áll a csapat verseny koncepciójával! És ahogy a mellettem ülőket, állókat hallottam mások is ugyanígy voltak vele.
Pont mindegy mi lett a 'nagyon szoros végeredmény, ahol csak 1-2 pont fog dönteni'...
Mennyivel jobb lenne ha pl Miskolc, Debrecen, Szeged ..stb versenyezne egymással. Persze ez nem a csapatkupa szervezőkön múlik.
Vissza az elejére Go down
Krisz




Hozzászólások száma : 1
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2012. Apr. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-04-01, 10:48

Nem volt ez olyan borzasztó rossz verseny. A pálya pedig mindenkinek egyforma volt. A probléma az,kinek szurkoljon a néző? A motorok hangján kívül síri csend volt a pályán! Én Ózdról voltam megnézni a versenyt,de valószínű hogy a következőt már a sport tv-n fogom nézni! Hozzáteszem a Lengyel-ligás versenyekre minden alkalommal elmentem Miskolcra!
Vissza az elejére Go down
gabesz78




Hozzászólások száma : 4
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 27.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-31, 21:42

Ez valahogy nem úgy sült ahogy szerették volna a rendezők ,pedig reménykedtem ,hogy elindul megint valami jó dolog a Népkertben ,de inkább egy lengyel második liga a mezőny közepén harcolva mint ez a mai akármi!Tudom a lengyel liga nem reklám sok cégnek na de ez sem ami ma itt történt.A Jacsi megint újat akart előhúzni csak ez nem indítja meg a nézőt ,nem volt láz mint a ligázás előtt, nem volt brutális bevonulás,nem volt felpaprikázott ellenfél hisz kinek szurkoljon az ember fia . Ki a csapatom akiért kimegyek még ha esetleg kikapnak is ,nekem olyan érdektelen lett az egész, bár még lehet javítani a dolgokon csak nehogy belefulladjanak Tibiék és akkor oda a munkájuk ami szerintem nem kevés van benne a látottak ellenére .Ja és én is hazaindultam a 12. futam után pedig én még versenyt magamtól sosem hagytam ott egyet sem ,legyen az bármilyen és bárhol!Remélem innen csak felfelé vezet az út!
Vissza az elejére Go down
rolcsi2




Hozzászólások száma : 180
Hírnév : -1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-31, 21:04

Sajnos minden igaz abból amit írtál! Utoljára akkor volt ennyire vacak a pálya amikor itt volt Pedersen a BEK döntőn! Ez minősíthetetlen valami volt, és nem egy verseny!!!! Azon se csodálkoznék ha Zorro és a többi nagy név nem jönne többet ide motorozni! Becsülöm a szervezőt mert próbálkozik, kitalált valami jót, de ez visszafelé sült el! Sajnos ez nem nézőcsalogató volt hanem nézőűző! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! Nem is tudok mit írni! Egyszerűen szörnyű volt! Sajnálom, hogy ezért fizettem és fagyoskodtam!!!!! Miskolc  - Page 4 140153
Vissza az elejére Go down
Vitya




Hozzászólások száma : 48
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-31, 20:54

Csapatkupa sorozat:
Jó koncepció.
Jó nevek a pályán.
Színvonalas rendezés.
*TÖRÖLVE* Pálya.
Nagyon *TÖRÖLVE* verseny.

Komolyan én ilyen moslék versenyt miskolcon még nem láttam.
Egy OB 2 a 80-as években Gp volt ehhez képest.
És ezt fogja adni a Sport tv, ennek kellett volna kicsalogatni a közönséget a további versenyeire a sorozatnak.
Komolyan sajnálom a rendezőket (promótert), láthatóan nem kis munkát feccöltek bele. Ennél csak jobb lehet a folytatás... (remélem).

Vissza az elejére Go down
rolcsi2




Hozzászólások száma : 180
Hírnév : -1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.
Tartózkodási hely : Miskolc

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-31, 13:38

Az idő nagyon *TÖRÖLVE*! Brutál szél fúj, de az eső nem esik! Nem tudom, hogy a szél befolyásolja-e a verseny rendezést!? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Craig Boyce




Hozzászólások száma : 2
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-31, 11:45

Milyen az idő jelenleg Miskolcon? Lesz verseny?
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-29, 19:52

MONBERG MEGÉRKEZETT ! [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-28, 23:54

Ez simán első ligás szint, és az összes magyar javára fog válni ez a sorozat. Nagy csaták várhatóak. Kíváncsian várom, hogy Zorrot valaki meg fogja-e szorongatni ?
A futamtábla alapján eltérően a lengyel ligától, itt mindenki megy mindenkivel.

szombatig már csak kibírjuk valahogy.
Vissza az elejére Go down
Pavlic

Pavlic


Hozzászólások száma : 69
Hírnév : 6
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty2012-03-09, 19:03

Miskolc  - Page 4 343168
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miskolc  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc    Miskolc  - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miskolc
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Videók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Speedway fórum :: Csevegő Általános beszélgetések-
Ugrás: