Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

Share | 

Dumcsizó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
nagytemplom

Hozzászólások száma : 60
Regisztráció időpontja : 2010. Nov. 05.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-04-22, 07:03

Kócsó Antal kupáiról készült képek felkerültek a Honlapra.

Köszönöm a segítséget Nagy Róbertnek.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
http://stefaniattila.5mp.eu
nagytemplom

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-04-19, 18:38

[
Gratulálok Nagy Patrik eredményeihez.
Csak így tovább
kistokaj

Hozzászólások száma : 42
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 26.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-04-19, 06:52

az a nagy büdös helyzet, hogy amikor beengedték ide a Sikét meg a Kabait (dirttrack), nagyzolikát (fellegváras gyerek), széttúrták az egész kultúrát és eltávolodtak az emberek a fórumtól. Jómagam is így tettem, mert arra az esztelen szemétre amit összehordtak, senki sem kíváncsi. Elég volt három ember, hogy kárt csináljon. Tizedére csökkent a hozzászólások száma. Azzal teltek a hetek, hogy kitiltották őket sorozatosan, aztán csend lett pár hétig, utána visszaengedték és mint a birkák, újból letaroltak mindent. Elérték a céljukat, mert amikor van esemény, vannak versenyek és eredmények már akkor sincs komment. Ezek mindenről beszéltek csak a speedwayről nem. Az egyik rágalmaz és beperelné a világot, a másik személyeskedik, sérteget és provokál, a harmadik meg indulatokat vált ki a tudatlanságával és elfogultságával és a másik szapulásával.
J R M

Hozzászólások száma : 33
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-04-18, 17:18

Ez a fórum iszonyatosan halott!Vagy máshova jártok régi fanatikusok?Mi ez a hullaszag??
tommyboy

Hozzászólások száma : 277
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-04-05, 20:12

A business az business !
nagyzolinagy

Hozzászólások száma : 408
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-04-05, 13:59

Sajnos napról-napra lehet olvasni a legújabb súlyos sérülésekről.Ennek vajon az új kipufogó az oka?
Persze tudom sokan helyeslik az íróasztal mögül ennek a kipufogónak a szükségességét,de a versenyzők véleménye ennyire nem számít?
J R M

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-30, 17:21

Itt van 1-2 lehetőség
flowerpeter

Hozzászólások száma : 3
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-30, 07:09

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni a honlapon lesz e NET-TV közvetítés a Gp-ről.
Ha nem, akkor aki tudja hol lehet élőben végigkövetni a futamot az írja már le.
Előre is köszi!

Viszlát Miskolcon!!!
szabojo

Hozzászólások száma : 5
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 05.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-29, 19:21

Sziasztok!
Az edzés mikor lesz?
Hány órától?

Előre is köszi.
J R M

Hírnév : 1

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-28, 20:26

A Crump mindenesetre nagy talány,o verseny,edzés se sok.....
J R M

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-28, 20:21

Nem várok én addig,jó hajnali netes közvetítést bevállalom!
tommyboy

Hírnév : 4

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-28, 18:45

haza érsz a miskolci ligáról kényelmesen, és már jöhet is a GP ! Remélem nem fogja senki elmondani a verseny alatt az eredményt, mert bokán rúgom, ha céloznak is rá :D
J R M

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-28, 17:44

Köszi!Reménykedtem az élő közvetítésbe !
tommyboy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-28, 16:57

Márc.31. 22.45 Sport 1

Ha élőben adnák, akkor hajnal 5-kor lenne nálunk helyi idő szerint. Nem villanyfényes meccs lesz, hanem délutáni.
J R M

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-28, 14:12

Gp-t mikor közvetítik?
J R M

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-16, 14:31

Szegény Hajdú Zolit csúnyán elütötték ma a Debreceni oválon,remélem nem lett nagy baja!Gyors felépülést kivánok neki!
Pepe

Hozzászólások száma : 46
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-05, 20:08

Tegnap este itt ültem és figyeltem ,hogy már csak tizen pár óra, ma haza érek a munkából és látom nem csalódtam megint ismét van 3 nap és tizen pár óra . Csak nem Miskolc akar valamit ? Mindig nagyon titokzatosok vagytok !!!!! Pedig már hallgatnám Billy Idol zenéjét .
tommyboy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-05, 19:44

jaja. a csütörtöki sajtótájékoztatóig valszeg nem is lesz kint.
Pavlic

Hozzászólások száma : 68
Hírnév : 6

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-05, 17:49

tommyboy írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] REBORN !
Tudnál valami infót adni mi történt Tommyboy? Miért tolták ki az időpontot stb...
szerki2

Hozzászólások száma : 342
Hírnév : 48
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-03, 18:07

Egyszerre és röviden válaszolok.
1. Nem én döntöttem így!
2. Természetesen, hamarosan találkozunk! (infók a Facebook profilomon vannak-lesznek)
nagytemplom

Hírnév : -1

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-03, 16:31

Sajnálom én is, hogy így döntöttél bár nem tudjuk az okát, de ez a Te döntésed.
További sok sikert kívánok neked
Pavlic

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-03, 16:25

Azért nem kell ennyire sajnálni biztosan felfogja magát találni, hiszen egy felnőtt emberről beszélünk. Viszont elég gyerekes ez a siránkozás, mert szerintem nekünk éppen semmi közünk nincs ahhoz ami esetleg önök között történt Exclamation Ezt a tabellás dolgot pedig biztosan megfogják oldani a szerkesztők. El sem kezdődött még a szezont milyen tabellákról is beszélünk. Engem pl egyáltalán nem érdekel a jég, lehet ez az én hibám ,
06GO09

Hozzászólások száma : 10
Regisztráció időpontja : 2011. Oct. 21.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-03, 16:06

szerki2 írta:
Kedves Barátaim, Ismerőseim!

Ezúton (is) tudatom Veletek / Önökkel, hogy a speedwaylive .hu portálon és a hozzátartozó honlapokon végzett, 3 éves -kijelenthetem: áldozatos- munkám, melyet időmet és energiámat nem kímélve végeztem, MEGSZŰNT! Február 27-től: semmi közöm a honlaphoz.

Reményeim és terveim (ennél már egy kicsit több is) szerint, hamarosan újra találkozunk egy hasonló, de valamivel másabb formában.

A speedwaylive .hu indulása óta, napi több órát töltöttem a honlap "építésével", frissítésével, tartalmának folyamatos bővítésével, stb. Az elmúlt pár hónap kivételével, nagyrészt egyedül üzemeltetve azt! Ennek magyarázata és a sok-sok ezer óra ecsetelése helyett, továbbá búcsúzásként, a főszerkesztő 2009 végi, újévi köszönetéből a rám vonatkozó részt idézem;

"Palatt:Szeretném megköszönni Attilának a kitartó munkáját, hiszen az idei évben kijelenthetem portálunk forgalmának a 75%-át neki köszönhetjük a cikkek számainak a létrehozásában. Rengeteg időt, és energiát fektetett bele, mondhatni velem együtt kezdte a portálépítést, és együtt tanultunk a sok hibáinkból. Szinte minden hazai meccs közvetítése tőled származik. Igazi maximalista vagy, köszönöm neked Atti." - az üzenet feladója: Varga Laci.

- - - - - - -

Köszönöm, hogy "meghallgattatok", :) elolvastatok!

Üdv és viszlát Mindenkinek!
volt -szerki2-
...

Nagyon Sajnálom nélküled az oldal nem valami jó nincs is tartalma.Nincsenek tabellák Stb.. Hirdetésekkel próbálják kitölteni,de ez így már nem az igazi.

Remélem,hogy azért majd még lehet olvasni a híreidet!!!!!!

szerki2

Hozzászólások száma : 342
Hírnév : 48
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-03, 10:59

Kedves Barátaim, Ismerőseim!

Ezúton (is) tudatom Veletek / Önökkel, hogy a speedwaylive .hu portálon és a hozzátartozó honlapokon végzett, 3 éves -kijelenthetem: áldozatos- munkám, melyet időmet és energiámat nem kímélve végeztem, MEGSZŰNT! Február 27-től: semmi közöm a honlaphoz.

Reményeim és terveim (ennél már egy kicsit több is) szerint, hamarosan újra találkozunk egy hasonló, de valamivel másabb formában.

A speedwaylive .hu indulása óta, napi több órát töltöttem a honlap "építésével", frissítésével, tartalmának folyamatos bővítésével, stb. Az elmúlt pár hónap kivételével, nagyrészt egyedül üzemeltetve azt! Ennek magyarázata és a sok-sok ezer óra ecsetelése helyett, továbbá búcsúzásként, a főszerkesztő 2009 végi, újévi köszönetéből a rám vonatkozó részt idézem;

"Palatt:Szeretném megköszönni Attilának a kitartó munkáját, hiszen az idei évben kijelenthetem portálunk forgalmának a 75%-át neki köszönhetjük a cikkek számainak a létrehozásában. Rengeteg időt, és energiát fektetett bele, mondhatni velem együtt kezdte a portálépítést, és együtt tanultunk a sok hibáinkból. Szinte minden hazai meccs közvetítése tőled származik. Igazi maximalista vagy, köszönöm neked Atti." - az üzenet feladója: Varga Laci.

- - - - - - -

Köszönöm, hogy "meghallgattatok", :) elolvastatok!

Üdv és viszlát Mindenkinek!
volt -szerki2-
...
tommyboy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-03-02, 19:05

[You must be registered and logged in to see this link.] REBORN !
nagytemplom

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-29, 17:01

Bencze Zsolt kupáiról készült képek felkerültek a Honlapra.

csanesz001

Hozzászólások száma : 197

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-29, 08:28

Hazai témában semmi? Avagy hallgatni arany?
csanesz001

Hozzászólások száma : 197

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 21:01

Bexarás! Na és ha megjelent a "Darkin" óda! Kinek mi a hátránya ebböl??? Sőt!!
MézgaGéza

Hozzászólások száma : 30
Regisztráció időpontja : 2011. May. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 20:00

Tisztelt Varga László!
A miskolci érzelmű szurkolók nevében gratulálok, és egyben köszönöm a zotyókával kapcsolatos döntését. Már sokkal hamarabb meg kellett volna lépni, és nem lennének ilyen áldatlan állapotok a Fórumban és a hozzászólásokban.
Ha a Darkin témához hozzászólhatok, megjegyezném, hogy ott is a zotyóka borította fel a bilit. Nem volt avval semmi baj, hogy ez a hír megjelent, de mivel senki nem tud semmit (vagy csak félinformációkat), a Live igazán megkérdezhette volna az illetékeseket, és akkor nem kezdődik el a tudatlanok eszement okoskodása, aminek a végeredménye a totális összeveszés volt. A miskolci fanok is rendszeresen olvassák az Ön oldalát, nem kell tehát attól félnie, hogy elpártolnak innen, feltéve, ha egy zotyóka, dirtrack, stb görény nem kavarja fel a veleszületett rosszindulatával a kedélyeket. Tudatom Önnel, hogy nem esik az SENKINEK jól, ha tudatlan, primitív, sértődött emberek minden alapot nélkülözve gucsmolják azt a társaságot, aki már 7-8 éve letett valamit az asztalra. Lehet, hogy az ide régebben- vagy mostanság írogatóknak is van benne munkája és energiája, és ezért eshet nekik (nekünk) rosszul a gyalázkodás.
További sportsikereket!
admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 108
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 18:23

Sziasztok !
Nagyon szépen megkérek mindenkit , ne bántsátok már egymást. Végigolvastam a mai beszélgetéseket, és zoli barátunk ismét kötekedő kedvében van úgy látom, pedig egyszer már ezt megírtam neki priviben is ,hogy ne tegye. Emiatt nagyzolinagy felhasználó tiltva.

Más ! Mind emberek vagyunk, és hibázhatunk, de úgy érzem nem követtem el bűnt a legutóbbi cikkemmel. "Darkin" Hangsúlyozom nem akartam ártani ezzel sem nektek szurkolóknak, sem a klubnak. Nem értem most bő egy év után minek támadott be néhány hozzászóló minket. Ebben ha szerintetek hibáztam, akkor én voltam V.Laci ,és nem a többiek, és nem is a Live. Egyedül én írtam. Akinek megfelelünk annak köszönjük, akinek meg nem azt is megértem.
http://www.speedwaylive.hu/
nagyzolinagy

Hírnév : -76

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 16:38

kistokaj írta:
A live-os csapattól kérdezem, hogy ezzel a hülye fellegváras gyerekkel kell végig csinálni a 2012-es szezont is ?
nem tanult egyikőtök sem abból, hogy miatta és pár hülye cimborája miatt már az emberek be sem jönnek ide társalogni ? csak indulatokat szítanak és mocskolódnak, személyeskednek, ellenségeskednek, de erre a szerkesztők kíváncsiak, mert rajtuk kívül senki. Normális hozzászólások eltűntek a fórumról, amióta ez a szellemi fogyatékos itt garázdálkodik. A vén Kabait megértem mert vén létére meghülyült, de ez még egy is takony és milyen hangnemet enged meg magának. Hát nektek ez jó, akkor nyugodtan engedjétek, hogy tökre vágja az egész oldal minőségét.
kedves,jó lenne ha visszaolvasnál,már ha az eltérő gondolkodásod miatt képes vagy e egyáltalán erre,és rá fogsz jönni,hogy ki sértegeti a másikat.az asszonykórus tagjai azok,akiknek ha valami nem tetszik,akkor ilyen hangnemet engednek meg maguknak,mint te és az énektársad például.
kistokaj

Hozzászólások száma : 42
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 26.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 15:49

A live-os csapattól kérdezem, hogy ezzel a hülye fellegváras gyerekkel kell végig csinálni a 2012-es szezont is ?
nem tanult egyikőtök sem abból, hogy miatta és pár hülye cimborája miatt már az emberek be sem jönnek ide társalogni ? csak indulatokat szítanak és mocskolódnak, személyeskednek, ellenségeskednek, de erre a szerkesztők kíváncsiak, mert rajtuk kívül senki. Normális hozzászólások eltűntek a fórumról, amióta ez a szellemi fogyatékos itt garázdálkodik. A vén Kabait megértem mert vén létére meghülyült, de ez még egy is takony és milyen hangnemet enged meg magának. Hát nektek ez jó, akkor nyugodtan engedjétek, hogy tökre vágja az egész oldal minőségét.
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 15:19

MézgaGéza írta:
*TÖRÖLVE* vagy gyerek, szégyent hozol a debreceniekre.
Keresd csak meg a videót nyugodtan. Ameddig nem találtad meg, ne is halljunk rólad!
Te,én nem fogom neked bizonygatni,ha akarod keresd meg.én még egyszer sem írtam valótlant,hiszen nem vagyok eltérő gondolkodású
MézgaGéza

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 15:11

*TÖRÖLVE* vagy gyerek, szégyent hozol a debreceniekre.
Keresd csak meg a videót nyugodtan. Ameddig nem találtad meg, ne is halljunk rólad!
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 15:02

Amúgy rosszul esik az igazság mi?
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 15:01

MézgaGéza írta:
Zoligyereknek elkerülte a figyelmét, hogy az említett versennyel kapcsolatosan Jacsó semmilyen nyilatkozatot nem tett. Amennyire én látom, úgy általában nem nyilatkozgat. A Livének meg különösen nem. Le kellene már szállni a Miskolcról!
A livén nem is találtam meg a videót.Lehet a városi tv videói közt van
MézgaGéza

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 13:42

Zoligyereknek elkerülte a figyelmét, hogy az említett versennyel kapcsolatosan Jacsó semmilyen nyilatkozatot nem tett. Amennyire én látom, úgy általában nem nyilatkozgat. A Livének meg különösen nem. Le kellene már szállni a Miskolcról!
rolcsi2

Hozzászólások száma : 180

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 13:14

Bocs egy apró hiba: nem tudnál kit és mit köpködni! Így helyes!
rolcsi2

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 13:12

nagyzolinagy írta:
Olvasom a Tihanyival készült interjút.És eszembe jutott Jacsó úr nyilatkozata,miszerint a szegedi Magosi és a debreceni Tabaka sporttörténelmet írtak az EB éremmel.Akkor a debreceni Tihanyi és a debreceni Adorján VB bronzérme fantasztikus film vagy micsoda?A szokásos lenéző miskóci stílus ismét előkerült
Olvasd csak el figyelmesen mit írtál!!!!! A két érem közt van egy apró különbség: VB-EB !! Rémlik valami? Egyébként az egyik legnagyobb ellensége ennek a sportnak, kis hazánkban TE vagy!!!! Állandóan szítod a cirkuszt Miskolc és Debrecen közt. Folyamatosan fikázod Miskolcot, a miskolci klubbot, és Jacsót is!! Kérdésem: miért nem Debrecennel foglalkozol, hiszen ott laksz?? Miskolcon már nincs semmi ami speedway, legalábbis az elmúlt évekhez képest!?! Akkor miért vagy még irígy mindig? A ligában eltöltött idő, és az ez idő alatt elért sikerek miatt? Mutassátok meg Debrecenben, hogy ti is tudtok ilyet, sőt sokkal jobbat is, csak a fikázást fejezd be, mert unalmas! Amúgy meg Jacsónak csak megköszönheted, hogy az ilyen nagytudású emberek /Te/ buta beszólásai ellenére sem szállt még ki teljesen ebből az egész sportból! Lennél is bajba, mert tudnál kit és mit köpködni! Dehát ez vagy te!!!!
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 12:59

MézgaGéza írta:
Te pofázol folyamatosan hülyeségeket, keresd hát vissza, és kérj elnézést azoktól, akiket megszólítassz a mocskolódásaiddal.
kezdődik a szokásos stílus,ha valami nemtetszőt mond az ember
MézgaGéza

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 10:44

Te pofázol folyamatosan hülyeségeket, keresd hát vissza, és kérj elnézést azoktól, akiket megszólítassz a mocskolódásaiddal.
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 09:44

MézgaGéza írta:
Idéznéd pontosan te kancsó?
keresd vissza ha van kedved te agyagedény
MézgaGéza

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 09:04

Idéznéd pontosan te kancsó?
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-22, 08:03

Olvasom a Tihanyival készült interjút.És eszembe jutott Jacsó úr nyilatkozata,miszerint a szegedi Magosi és a debreceni Tabaka sporttörténelmet írtak az EB éremmel.Akkor a debreceni Tihanyi és a debreceni Adorján VB bronzérme fantasztikus film vagy micsoda?A szokásos lenéző miskóci stílus ismét előkerült
nagytemplom

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-19, 17:02

Andrea Maida kupáiról készült képek felkerültek a Honlapra.

nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-18, 18:37

viccet félretéve,ha igaz a hír,az egy nagyon jó kezdeményezés lesz
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-18, 18:36

dirttrack írta:
Hé hé hé !
Eszünknél legyünk !
A Tommyboy mindent tud.
Szerintem a Jacsó újra befizette egy langyosfürdőbe a barlangba s ha emlékeztek rá akkor a poznaiakkal nyelvi nehézségek nélkül csevegett.
lájkolom
dirttrack

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : -2
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-17, 18:41

Hé hé hé !
Eszünknél legyünk !
A Tommyboy mindent tud.
Szerintem a Jacsó újra befizette egy langyosfürdőbe a barlangba s ha emlékeztek rá akkor a poznaiakkal nyelvi nehézségek nélkül csevegett.
06GO09

Hozzászólások száma : 10
Regisztráció időpontja : 2011. Oct. 21.

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-12, 20:59

tommyboy írta:
mindegy honnan nézzük. A legkisebb Tabaka is lehet hamarabb fog indulni a lengyel ligában mint a magyar bajnokságban. Az igazi fejlődésen kívül minden csak másodlagos szempont. Igazán fejlődni viszont csak a ligában lehet. Két havonta egy-egy tét nélküli hakni, hazai közönség előtt, feszültség levezetésnek, feltöltődésnek jó, de ha maradandó, nemzetközileg elismert és felkapott versenyzőt szeretne a magyar közönség, ahhoz ez vajmi kevés lesz. Maximum arra jó, hogy a gyerek 3 év után azt mondja, köszönöm ennyi elég volt. Mint ahogy eddig az utóbbi 10 évben meg is történt mindig. Idén hosszú idő után ismét lesz kb. 20 verseny Magyarországon, ami már elfogadható.

20 verseny én csak 10 versenyről tudok,de remélem neked van igazad!?Egy tuti én minden versenyen ott leszek. Laughing
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-12, 15:24

rolcsi2 írta:
Tommyboy, Te már tudsz valamit!!!!! Wink
Dehogy tud!Olvasta a múltkori Jacsó interjút
auszi73

Hozzászólások száma : 58
Hírnév : 3

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-12, 11:32

20 ? ez szuper bárhol bármikor én megyek
rolcsi2

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-12, 11:01

Tommyboy, Te már tudsz valamit!!!!! Wink
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-12, 09:50

tommyboy írta:
mindegy honnan nézzük. A legkisebb Tabaka is lehet hamarabb fog indulni a lengyel ligában mint a magyar bajnokságban. Az igazi fejlődésen kívül minden csak másodlagos szempont. Igazán fejlődni viszont csak a ligában lehet. Két havonta egy-egy tét nélküli hakni, hazai közönség előtt, feszültség levezetésnek, feltöltődésnek jó, de ha maradandó, nemzetközileg elismert és felkapott versenyzőt szeretne a magyar közönség, ahhoz ez vajmi kevés lesz. Maximum arra jó, hogy a gyerek 3 év után azt mondja, köszönöm ennyi elég volt. Mint ahogy eddig az utóbbi 10 évben meg is történt mindig. Idén hosszú idő után ismét lesz kb. 20 verseny Magyarországon, ami már elfogadható.
Neked legyen igazad a versenyek számát illetően.
tommyboy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-12, 08:48

auszi73

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-11, 09:54

rolcsi2 írta:
Ez a sport már régen erről szól. Lásd: Simon & Wolf!!! Amúgy a liga bajnokságot jelent! Minden fiatal tehetség aki elkezdi ezt a sportot valamelyik ligában szeretne versenyezni, a szerencsésebbeknek a lengyel liga is összejön! Ha tetszik neked ha nem az a legerősebb bajnokság!!! Azt hiszem örülne mindenki aki szereti ezt a sportot, ha csak feleannyira erős bajnokságunk lenne mint a polákoknak. A meghívásos haknikon nem tudnak fejlődni a fiatalok, de ezt Te sosem fogod belátni, és megérteni! Kívánom Tabakáéknak, hogy minnél több tehetséget fedezzenek fel, és a srácoknak legyen pénze megfelelő szinten csinálni ezt a sportot, és így talán több magyar versenyző is ligázhat majd egyszer!!!
Valóban a legerősebb bajnokság.Én még akár egy svéd allvsenskan bajnoki mezőnnyel is elégedett lennék itthon
rolcsi2

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-11, 09:34

Ez a sport már régen erről szól. Lásd: Simon & Wolf!!! Amúgy a liga bajnokságot jelent! Minden fiatal tehetség aki elkezdi ezt a sportot valamelyik ligában szeretne versenyezni, a szerencsésebbeknek a lengyel liga is összejön! Ha tetszik neked ha nem az a legerősebb bajnokság!!! Azt hiszem örülne mindenki aki szereti ezt a sportot, ha csak feleannyira erős bajnokságunk lenne mint a polákoknak. A meghívásos haknikon nem tudnak fejlődni a fiatalok, de ezt Te sosem fogod belátni, és megérteni! Kívánom Tabakáéknak, hogy minnél több tehetséget fedezzenek fel, és a srácoknak legyen pénze megfelelő szinten csinálni ezt a sportot, és így talán több magyar versenyző is ligázhat majd egyszer!!!
Pavlic

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-11, 09:33

Meg arról, hogy mi születtünk rossz helyre Laughing
nagyzolinagy

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-11, 06:45

auszi73 írta:
Sok sikert nekik, bár a mai világban kevés szülő áll úgy anyagilag, hogy ezt az igen költséges sportot finanszírozni tudja
Sajnos ez a sport is ide süllyedt.Lásd liga.Melyik csapatvezetőnek van több pénze? Erről szól az egész
auszi73

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   2012-02-10, 18:06

Sok sikert nekik, bár a mai világban kevés szülő áll úgy anyagilag, hogy ezt az igen költséges sportot finanszírozni tudja
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Dumcsizó   

Dumcsizó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next