Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Magosi Norbert

Go down 
+36
WooDoo
kistokaj
dirttrack
Pixel
JRM
terranis
Gabesz
petya04
silvergp
tommyboy
auszi73
backlinesheriff
csanesz001
Joe The Original
rolcsi2
kutymorg
Pistabá
malyar.a
néző
nagyzolinagy
jani42
Pepe
zoyesz
tommy_boy
Tomi_52
sike csaba
szerki2
NuWest
admin
Vitya
Matthew30
maaaa
Pavlic
edy
nagytemplom2
V.Laci
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
néző




Hozzászólások száma : 10
Regisztráció időpontja : 2010. Nov. 02.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-15, 17:09

Még most mentem rá Magosi Norbi oldalára, GRATULÁLOK a speedwaylive-nak. Minden van hogy egy kicsit mi is Argentinába érezhessük magunkat.......( pontos idő, Hőmérséklet) Wink. nem semmi. Most már csak a hírek és az eredmény hiányzik. De szerintem ha motor beállitás sikerül, akkor ebből a fiúból ( Argentin)Országos Bajnok lesz Magosi Norbert - Page 4 41477 Magosi Norbert - Page 4 41477 .
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy




Hozzászólások száma : 408
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-13, 12:18

üdv.
idézem Norbit a másik motoros oldalról:


Az egész csapat úgy versenyezte végig az évet – már aki végigversenyezte –, hogy az első két három verseny után effektíve pénzt nem kapott csak az üzemanyagra, hogy a munkát el tudjuk végezni. Velem olyan is előfordult, hogy még ezt sem kaptam meg ellentétben a versenyzőtársaimmal. Rangos nemzetközi versenyt mondtam le Krakkóban azért, hogy a csapat ki tudjon állni Rybnikben és ne büntessék meg a Speedway Miskolcot 7 azaz hétmillió forintra. Kaptam érte sok-sok ígéretet… Visszagondolva legalább akkor még történt valami. Ma, december elején már ígéret sincs. A telefont sem nagyon veszik fel azok akiknek ígérniük kellene. Nem értem. Lehet, hogy azoknak volt igaza akik feljelentették az SM-et? Nem tudom. Én nem tettem meg. Hát csak ennyire zavart és zavar a bizonytalanság.


Ezek után még van kedve miskolcon versenyeznie?ha mégis indulna majd egy pajtás géppel lekapjuk
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 270
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-12, 17:33

jani42 írta:
Pavlic írta:
jani42 írta:
Sok sikert kívánok Norbinak, jó felkészülés a jövő évre ez a sok verseny.
Tudja valaki ki az a Horváth Tibi ,hogy lehet elérni, csinál-e másnak motort!
Köszi!i
Ahogy olvastam,már Norbi válaszolt neked a honlapján
Köszi megnéztem.Esetleg valakinek van valami infoja szívesen venném.
Szia nemrég beszéltem Norbival, és megkérdezte a szerelőjét, de nem vállal másnak.
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
jani42




Hozzászólások száma : 2
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 12.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-12, 16:31

Pavlic írta:
jani42 írta:
Sok sikert kívánok Norbinak, jó felkészülés a jövő évre ez a sok verseny.
Tudja valaki ki az a Horváth Tibi ,hogy lehet elérni, csinál-e másnak motort!
Köszi!i
Ahogy olvastam,már Norbi válaszolt neked a honlapján
Köszi megnéztem.Esetleg valakinek van valami infoja szívesen venném.
Vissza az elejére Go down
Pavlic




Hozzászólások száma : 69
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-12, 12:49

jani42 írta:
Sok sikert kívánok Norbinak, jó felkészülés a jövő évre ez a sok verseny.
Tudja valaki ki az a Horváth Tibi ,hogy lehet elérni, csinál-e másnak motort!
Köszi!i
Ahogy olvastam,már Norbi válaszolt neked a honlapján
Vissza az elejére Go down
jani42




Hozzászólások száma : 2
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 12.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-12, 09:59

Sok sikert kívánok Norbinak, jó felkészülés a jövő évre ez a sok verseny.
Tudja valaki ki az a Horváth Tibi ,hogy lehet elérni, csinál-e másnak motort!
Köszi!i
Vissza az elejére Go down
edy




Hozzászólások száma : 5
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-12, 09:27

Szoritunk Neked itthonról és sok sikert kívánunk, hozd el bajnoki kupát!!! Magosi Norbert - Page 4 690168
Vissza az elejére Go down
Pepe




Hozzászólások száma : 46
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-11, 20:58

Sok siker és szép eredményeket kívánok !Jó utat ! Magosi Norbert - Page 4 343168
Vissza az elejére Go down
zoyesz




Hozzászólások száma : 13
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 14.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-11, 18:28

Szurkolunk, hajrá-hajrá!
Vissza az elejére Go down
Pavlic

Pavlic


Hozzászólások száma : 69
Hírnév : 6
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-11, 15:56

hajrá Norbi sok sikert neked [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-12-11, 12:44

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
szerki2

szerki2


Hozzászólások száma : 342
Hírnév : 48
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 61
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-05, 16:51

NuWest!
Csak a magam nevében írhatom: én nem töröltem egyetlen hsz.-t sem!
Vissza az elejére Go down
NuWest




Hozzászólások száma : 5
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2010. Nov. 02.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-05, 00:10

A teljesen demokratikus alapokon nyugvó fórumon törlik az építő jellegű kritikámat...
Vissza az elejére Go down
Tomi_52

Tomi_52


Hozzászólások száma : 13
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Gyula

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-04, 16:49

tommy_boy írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Walesek design kb. ennyi. Nézd meg. Szerintem a speedway riderek közül az ő website-ja a legprofibb. Persze ez nem két forintból lett összedobva. Ez tipik magyar szokás, hogy önerőből, szíveségből csinál valaki egy weblapot és azt fikázzák. Azt már meg sem nézik, hogy erre a "szarra" is mennyi energiát fordítanak a saját szabadidejükből egyesek. Az már teljesen más tészta lenne, ha egyéni megrendelésre, zsíros befektetéssel elvár valaki egy fejlesztőtől egy full design felületet profi zenével, több nyelvű tartalommal, és "csak" egy gportálos oldalt ad cserébe. De itt most nem erről van szó. Simán örüljünk, hogy valaki foglalkozik még ilyen dolgokkal, hogy versenyzőnek oldalt fabrikál.

Aha... Akkor jóra gondoltam. Ez tényleg kőkemény oldal. Nekem a Sullivané is nagyon bejön.
Egyébként soha nem értettem az ilyet. Idejön valami kemény legény és lehánnya Norbi oldalát. Minek regel az ilyen mezei pacsírta?
Ráadásul minek regel olyan oldalra amit nem szeret? Vagy, ha szereti minek savazza?
Banoljátok az ilyen "szájkaratés" legényeket le. Én se vagyok macskajancsi, de mit feszengjek itt a monitor mögött. Nem kell, hogy mindig elrontsák a fórumot. Elég őt kilőni és mintha semmi sem történt volna.
Vissza az elejére Go down
szerki2

szerki2


Hozzászólások száma : 342
Hírnév : 48
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 61
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-04, 15:39

Köszi mindenkinek aki, Tommyhoz hasonlóan látja! Aki nem annak marad a "nem nézem"!

Igen Csaba, lehet nem nézni! Laughing Mindössze nem kell rákattintani és kész! A Fórum már ki lett véve az Oldalból, így külön, a live-tól függetlenül megnyitható!
Vissza az elejére Go down
tommy_boy




Hozzászólások száma : 53
Hírnév : 16
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-04, 09:22

[You must be registered and logged in to see this link.]

Walesek design kb. ennyi. Nézd meg. Szerintem a speedway riderek közül az ő website-ja a legprofibb. Persze ez nem két forintból lett összedobva. Ez tipik magyar szokás, hogy önerőből, szíveségből csinál valaki egy weblapot és azt fikázzák. Azt már meg sem nézik, hogy erre a "szarra" is mennyi energiát fordítanak a saját szabadidejükből egyesek. Az már teljesen más tészta lenne, ha egyéni megrendelésre, zsíros befektetéssel elvár valaki egy fejlesztőtől egy full design felületet profi zenével, több nyelvű tartalommal, és "csak" egy gportálos oldalt ad cserébe. De itt most nem erről van szó. Simán örüljünk, hogy valaki foglalkozik még ilyen dolgokkal, hogy versenyzőnek oldalt fabrikál.
Vissza az elejére Go down
Tomi_52

Tomi_52


Hozzászólások száma : 13
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Gyula

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-03, 21:45

NuWest írta:
Gratulálok ehhez a rettenetesen színvonalas weboldalhoz! Minden elismerésem a készítőknek! Ha megnézzük nemzetközi viszonylatban, nem sok salakmotor versenyző büszkélkedhet tárhely dizájnra (gportal) ráhúzott barkácsolt oldallal, nulla kinézettel... Mikor megláttam, hogy az oldal tud angolul is, nagy boldogan rákattintottam, de mikor a google fordító jött be, már a hasamat fogtam a nevetéstől (vagy a sírástól)...

Norbi azért ahhoz képest egy picit többet tett le az "asztalra", hogy ilyen oldalt "érdemeljen"...

Miért nem csinálsz jobbat, ha ilyen király vagy csoki? Magosi Norbert - Page 4 190571

Attila!
Mit értessz Walasek design alatt?
Vissza az elejére Go down
sike csaba




Hozzászólások száma : 1
Hírnév : -18
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 22.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-03, 19:44

Olyat is lehet, hogy nem nézem se így, se úgy ?
Vissza az elejére Go down
szerki2

szerki2


Hozzászólások száma : 342
Hírnév : 48
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 61
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-03, 17:54

Laci! Ehhez csak annyit szólok; nem is kell reagálni az ilyenre! Sem a tartalom sem a személy nem ér annyit! Majd ha százezrével dőlnek a reklám bevételeink, lesz progi, lesz akár Walasek design is! Addig meg; akinek nem tetszik, ne nézze!!! Ez ennyire egyszerű!
Vissza az elejére Go down
admin
Admin
Admin
admin


Hozzászólások száma : 132
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 23.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-03, 06:20

NuWest írta:
Gratulálok ehhez a rettenetesen színvonalas weboldalhoz! Minden elismerésem a készítőknek! Ha megnézzük nemzetközi viszonylatban, nem sok salakmotor versenyző büszkélkedhet tárhely dizájnra (gportal) ráhúzott barkácsolt oldallal, nulla kinézettel... Mikor megláttam, hogy az oldal tud angolul is, nagy boldogan rákattintottam, de mikor a google fordító jött be, már a hasamat fogtam a nevetéstől (vagy a sírástól)...

Norbi azért ahhoz képest egy picit többet tett le az "asztalra", hogy ilyen oldalt "érdemeljen"...
Ha az előtte lévő hozászolást elolvasta volna ,akkor bizonyára kiderül egy pici mondatból, hogy folyamatos feltöltés alatt áll az oldal. Természetesen meglesz az angol verzió is, amely folyamatban van. Csak annyi a véleményem a hozzászólásáról, hogy Norbival végig egyeztettem, és neki megfelel . Ismét megmutatkozik, ez is hogy nem hazudtoljuk meg a magyarságunkat! A piszkálódás az kimeríthetetlen. Csak ennyit szerettem volna.
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.org/
NuWest




Hozzászólások száma : 5
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2010. Nov. 02.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-03, 00:10

Gratulálok ehhez a rettenetesen színvonalas weboldalhoz! Minden elismerésem a készítőknek! Ha megnézzük nemzetközi viszonylatban, nem sok salakmotor versenyző büszkélkedhet tárhely dizájnra (gportal) ráhúzott barkácsolt oldallal, nulla kinézettel... Mikor megláttam, hogy az oldal tud angolul is, nagy boldogan rákattintottam, de mikor a google fordító jött be, már a hasamat fogtam a nevetéstől (vagy a sírástól)...

Norbi azért ahhoz képest egy picit többet tett le az "asztalra", hogy ilyen oldalt "érdemeljen"...
Vissza az elejére Go down
admin
Admin
Admin
admin


Hozzászólások száma : 132
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 23.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-11-01, 17:51

Elkészült Magosi Norbert hivatalos weboldala.
-Az Oldal egyes moduljai még nem 100%-os állapotban vannak, de a feltöltések folyamatosan zajlanak.
[You must be registered and logged in to see this link.] Magosi Norbert - Page 4 647421
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.org/
Pavlic

Pavlic


Hozzászólások száma : 69
Hírnév : 6
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-26, 19:03

Szép volt Kormi Magosi Norbert - Page 4 343168
Vissza az elejére Go down
Vitya




Hozzászólások száma : 48
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-18, 20:41

Matthew30 írta:
Szép volt Norbi, ahogy az egész éved az volt!!! Gratula!
A versenyről szóló fakty-s cikk után a hozzászólásokban a Lódziak többen is a csapatban akarják tudni Mago-t !!!
Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Lódz már erősen tárgyal Norbival!!! Korábbi években is vitték volna, szerintem ha most alá fog írni akár ki is teljesedhet a "karrierje" !!! A Lódznál van pénz, ott nem lesznek olyan gondok, hogy mikor és hol edzünk ill. fogja rendesen kapni a zsét!!! Ennek örülnék is meg nem is! Mert ugye ha elszerződik az SM-nek vége!!! Ha Norbi elmegy akkor 100%, hogy Józsika is!!!

A képen is látszik ahogy a szőke hölgy mutatja - Jövőre itt??? !
Vissza az elejére Go down
Pavlic

Pavlic


Hozzászólások száma : 69
Hírnév : 6
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-17, 10:14

Matthew30 írta:
Szép volt Norbi, ahogy az egész éved az volt!!! Gratula!
A versenyről szóló fakty-s cikk után a hozzászólásokban a Lódziak többen is a csapatban akarják tudni Mago-t !!!
Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Lódz már erősen tárgyal Norbival!!! Korábbi években is vitték volna, szerintem ha most alá fog írni akár ki is teljesedhet a "karrierje" !!! A Lódznál van pénz, ott nem lesznek olyan gondok, hogy mikor és hol edzünk ill. fogja rendesen kapni a zsét!!! Ennek örülnék is meg nem is! Mert ugye ha elszerződik az SM-nek vége!!! Ha Norbi elmegy akkor 100%, hogy Józsika is!!!
Hatalmas igazságot írtál le. Viszont gondolj bele Norbinak már nem sok éve van ebben a sportban , ha nyitott szemmel nézzük a dolgokat.Személy szerint én úgy gondolom, hogy az igazolásait döntse el saját belátásai szerint, mert bőven megérdemelné az elkövetkező néhány évet ami előtte áll, hogy kicsit keressen is. Gondoljatok csak bele ez elmúlt 20 éve szinte csak deficit volt. Bár csak lenne 10 évvel fiatalabb, mert a mostani küzdeni akarásával nagy léptékkel haladna az elit felé [You must be registered and logged in to see this image.] Hajrá Norbi csak így tovább [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Matthew30

Matthew30


Hozzászólások száma : 70
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-17, 09:47

Szép volt Norbi, ahogy az egész éved az volt!!! Gratula!
A versenyről szóló fakty-s cikk után a hozzászólásokban a Lódziak többen is a csapatban akarják tudni Mago-t !!!
Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Lódz már erősen tárgyal Norbival!!! Korábbi években is vitték volna, szerintem ha most alá fog írni akár ki is teljesedhet a "karrierje" !!! A Lódznál van pénz, ott nem lesznek olyan gondok, hogy mikor és hol edzünk ill. fogja rendesen kapni a zsét!!! Ennek örülnék is meg nem is! Mert ugye ha elszerződik az SM-nek vége!!! Ha Norbi elmegy akkor 100%, hogy Józsika is!!!
Vissza az elejére Go down
maaaa




Hozzászólások száma : 2
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 16.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-16, 23:13

Én is csak a Gratulációmat tudom kifejezni. Ha lenne vagy 10 ilyen versenyzőnk akkor nem itt lenne a Magyar salak !

További sok sikereket Norbi! Bizton állíthatom a többiek nevében is : Mi kint leszünk minden versenyen mint eddig! Magosi Norbert - Page 4 343168

"A Fűnyírósok"

Magosi Norbert - Page 4 13945
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: A mai győztes a trófeával   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-16, 17:44

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
Pavlic

Pavlic


Hozzászólások száma : 69
Hírnév : 6
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 10.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-16, 15:57

Szeretnék GRATULÁLNI Norbinak, nagyon szép volt az idei évi eredményességed, és köszönjük [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
edy




Hozzászólások száma : 5
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-12, 07:42

Gratulálok Norbinak az ausztriai győzelméhez, és az egész 2010 évi versenyzéséhez igazi I.ligás klasszis!!! Magosi Norbert - Page 4 343168
Vissza az elejére Go down
nagytemplom2

nagytemplom2


Hozzászólások száma : 4
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Age : 66
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-04, 20:01


Igen, amit Norbi ebben az évben motorozott , csak gratulálni lehet.
Össze jött minden neki, ami már régen kijárt volna neki.
Vissza az elejére Go down
http://stefaniattila.5mp.eu
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty2010-10-02, 15:05

.
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
Ajánlott tartalom





Magosi Norbert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Magosi Norbert
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Videók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Speedway fórum :: Csevegő Általános beszélgetések-
Ugrás: