Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Témáinkhoz,csak regisztrált felhasználóink tudnak hozzászólni.

Beleegyezek, hogy nem küldök sértegető, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyűlöletkeltő, támadó,felbujtó vagy bármely más olyan tartalmat, illetve anyagot.
-A fentiek megsértése azonnali és végleges törlést von maga után-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Magosi Norbert

Go down 
+36
WooDoo
kistokaj
dirttrack
Pixel
JRM
terranis
Gabesz
petya04
silvergp
tommyboy
auszi73
backlinesheriff
csanesz001
Joe The Original
rolcsi2
kutymorg
Pistabá
malyar.a
néző
nagyzolinagy
jani42
Pepe
zoyesz
tommy_boy
Tomi_52
sike csaba
szerki2
NuWest
admin
Vitya
Matthew30
maaaa
Pavlic
edy
nagytemplom2
V.Laci
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
backlinesheriff




Hozzászólások száma : 186
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-11, 09:06


Én soha nem titkoltam, melyik városban élek! Oda van írva ! Keresni sem kell! De van, aki nem meri felvállalni! Amúgy semmi baj nem lenne "kedves" Dirttrack "barátom" , hogyha nem írkálnál mindenféle sületlenséget anélkül, hogy tényekkel tisztában lennél! Véleményed lehet, mint mindenkinek, de azért a gyalázkodás és a vádaskodás nem egyenlő a véleménnyel! Egyébként ebben a rovatban nem Magóról kellene eszmét cserélni? Amúgy Ő a király! Magosi Norbert - Page 2 343168
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-10, 19:57

Hm.Ez egy következmény.
Valamikor anno még az elején rendkívül szimpatikus volt a miskolci újrakezdés és annak a céljai.Aztán hogy hogy-nem átsodródott az üzleti világba s az utóbbi idők bizonyítják annak is az etikátlanabb oldalát választotta.
A vezető pedig kinézett a lelátóra és kiválasztotta a legbambább nézőt és kiválasztotta vezérszurkolónak.
Ráadásul a koma rögtön azonosult a gondolattal és azonnal érteni kezdett a sportpszichológiátol kezve a fotózáson át a motorszerelésig mindenhez.Mi több megszervezett magaköré egyfajta kórust akik megtalálják a csatornát arra,hogy kifejezzék álláspontjukat az esetleges véleménnyel szemben.
Bár magam senkit sem anyáztam,de kiváncsivá tett mitől nőtt meg a privát üzeneteim száma.
Erre jutottam.
Vissza az elejére Go down
szerki2




Hozzászólások száma : 342
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-10, 18:42

Jár neked egy piros pont, ha ilyen alaposan és ilyen "messzeségig" olvasgatsz vissza! Magosi Norbert - Page 2 29311
Nekem már fogalmam nincs, mikor írhattam ezt, de nem egy-két hete, az tuti. Egyébként sok érdekes dolog derül ki ebben a nézetben! Laughing
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-10, 17:06

Kitört az aszály.Fedett helyre húzódva a neten nézelődök.
Nocsak nocsak nicsak ezt olvasom :
" Csak közlöm: (vegyétek szolgálati közleménynek) mi látjuk az IP címet,
(amiből már meg van a város a szolgáltató) és az e-mail címet is! "
Eddig ezt nem láttam bocsánat.
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-10, 13:14

A hátsóvonalfőnök írta :
" Ha nem lesz semmi vis mayor, és nem marad el az arénaesemény, akkor eljössz megnézni? Szeretettel várunk Miskolcon. Itt élőben is előadhatod a poénjaidat! Bírjuk a "sztendapot" ! (azért írtam így, mert így Te is megérted!) "

Nos igaz ami igaz erre a Stand Up ra magam is csak néhány éve figyeltem fel.Még akkoriban mikor a keletközépeurópai régió északi területének élenjáró egyesülete le akarta igazolni mert-hogy indulnak az univerzum legerősebb salakmotoros bajnokságában.

Aztán utánanéztem, az én időmben ez még vanmensó volt ami olyasmi,hogy egy emberke kiáll és vélt vagy valós történeteket mesél. Tény hogy az ilyesmit szeretem.

Sőtt ! Neked mint barátomnak ajánlom a népkerti asszonykórus tamburmajorjának a barlangfürdői beszámolóját anno.Hidd el bármily rossz napod van jókedvre derít. Sajnos idézni nem tudom,mert rajongói eltávolították.
Vissza az elejére Go down
tommyboy




Hozzászólások száma : 277
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-05, 08:25

szerintem így sem fogja érteni ! lol!
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff




Hozzászólások száma : 186
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-05, 07:37

dirttrack írta:
Kedves trombitás barátom.Ne forgácsold szét magad.Ilyesmivel ne foglalkozz.
Neked már régen azon kell törni az okos fejedet,hogy milyen vis major miatt maradjon el a következő arénaesemény.

Ha nem lesz semmi vis mayor, és nem marad el az arénaesemény, akkor eljössz megnézni? Szeretettel várunk Miskolcon. Itt élőben is előadhatod a poénjaidat! Bírjuk a "sztendapot" ! (azért írtam így, mert így Te is megérted!)


A hozzászólást backlinesheriff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-05, 20:19-kor.
Vissza az elejére Go down
tommyboy




Hozzászólások száma : 277
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-04, 09:38

Pihenjél, oszt várd a postást a nyugdíjjal !
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 19:54

Kedves trombitás barátom.Ne forgácsold szét magad.Ilyesmivel ne foglalkozz.
Neked már régen azon kell törni az okos fejedet,hogy milyen vis major miatt maradjon el a következő arénaesemény.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 19:43

tehát tata, azt mondod hogy ha megkapja az összes tartozást, akkor tegnap tovább jut, sőt !!!! 2012-ben a GP-ben tekerne ? lol!
nagy elmés szakértő vagy te is.
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Hírnév : -2
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 19:15

A Norbi a hibát nem most hanem az elmúlt két évben követte el - ráadásul hitelbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 17:55

Én arra lennék kívnáncsi,hogy követett el olyan amatőr hibát hogy lekési a 2 percet?Amúgy most csalódtam benne én 10-9 helyre vártam ez nagyon gyenge mutatvány volt!
Vissza az elejére Go down
thomas_84

thomas_84


Hozzászólások száma : 201
Hírnév : -22
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 17:40

Én megmondom őszintén hogy ennél többet vártam Norbitól.Nem azt mondom hogy simán továbbjut de a versenyben előtte végző versenyzők közül jó néhányat meg kellett volna előznie.Pl Covatti,Suchanek,Kroner.Ebből látszik hogy idén kevés versenye van.
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Hírnév : -2
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 15:30

Teljesen igazad van.
Megragadva az alkalmat, szeretném felhívni a környéken olvasók figyelmét arra hogy a trombitás barátom kezd kifarolni az "aréna" alól és mindezt teszi talpig amnéziában.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 09:19

hát ez a valóság. Nem sok realitása volt hogy tovább menjen. Egy nagyon erős mezőny volt, és már az is hatalmas siker hogy az elődöntőben ott volt. Lonigoban teljesen papírforma eredmény született, azok jutottak tovább akik magasabb szintet képviselnek. Bár Norbit sokan 8-10.-ig tippeltük.
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-07-03, 08:43

Hát nem sikerült Norbinak a GP. De ez is szép teljesítmény, hogy idáig eljutott!
Vissza az elejére Go down
backlinesheriff

backlinesheriff


Hozzászólások száma : 186
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 04.
Tartózkodási hely : Miskolc

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-19, 09:27



Szép volt Norbi!!!! Te vagy a legnagyobb!! Magosi Norbert - Page 2 522809
Vissza az elejére Go down
nagytemplom

nagytemplom


Hozzászólások száma : 60
Hírnév : -1
Regisztráció időpontja : 2010. Nov. 05.
Age : 66
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-19, 09:03


Gratulálok Norbinak ezért a szép sikerért.
Csak így tovább.
Vissza az elejére Go down
http://stefaniattila.5mp.eu
rolcsi2




Hozzászólások száma : 180
Hírnév : -1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.
Tartózkodási hely : Miskolc

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-18, 19:50

Igen. igen, az ilyen és ehhez hasonló hírek hiányoznak mostanában!!!!! Hajrá Norbi, csak így tovább!!!!!!!! Magosi Norbert - Page 2 29311
Vissza az elejére Go down
auszi73

auszi73


Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 3
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-18, 19:46

Ez az Norbikám Gratula neki Magosi Norbert - Page 2 343168 Magosi Norbert - Page 2 343168 Magosi Norbert - Page 2 343168
Vissza az elejére Go down
WooDoo

WooDoo


Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2011. Jun. 09.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-12, 09:17

Szép magyar ember vagy dirttrack! Biztosan sokat áldoztál már a salakmotorozás oltárán, hogy ilyen bátran lexarozol és beleszántassz mindenkit a földbe.
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-12, 07:44

dirttrack írta:
Kedves cimborám Kistokaj.
Úgy gondolom én csak a tényeket foglaltam össze.
Fogalmam sincs a nyíregyháziak véleményéről majd biztosan olvasom azt is.
Azonban azt kétlem hogy a sportág szurkolói között valaki is akadna aki helyeselné az építőipart lassan rombadöntő körbetartozás sportági elterjedését.Támogatná a közösen kialakított szerződések egyoldalú megszegését.Lelkesedne az anyagi háttér nélküli igérgetésekért.Úgy vélné ezt bagatelizálással bevett szokássá kell tenni.
Na én a fentiek ellen emeltem szót és nem ellened vagy bárki ellen.
Maga a jelenség rendkívül kártékony és még az elején kell tenni ellene.
Egyébként pedig ha csak unalmadban irtad ami tőled utóbb megjelent akkor inkább rajzolgass ha a későbbiekben ráérsz.

Ez egyértelmű,nem el kell fogadni a körbetartozás tényét,hanem gyökerestől ki írtani még az elején.
Amiért a lengyeleknél ez van,azért nem kell Magyarországon is arra hivatkozni,és természetes jelenség ként kezelni.Jól tették a srácok hogy ebben a játékban nem akartak tovább szerepelni.
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Hírnév : -2
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 23:06

Kedves cimborám Kistokaj.
Úgy gondolom én csak a tényeket foglaltam össze.
Fogalmam sincs a nyíregyháziak véleményéről majd biztosan olvasom azt is.
Azonban azt kétlem hogy a sportág szurkolói között valaki is akadna aki helyeselné az építőipart lassan rombadöntő körbetartozás sportági elterjedését.Támogatná a közösen kialakított szerződések egyoldalú megszegését.Lelkesedne az anyagi háttér nélküli igérgetésekért.Úgy vélné ezt bagatelizálással bevett szokássá kell tenni.
Na én a fentiek ellen emeltem szót és nem ellened vagy bárki ellen.
Maga a jelenség rendkívül kártékony és még az elején kell tenni ellene.
Egyébként pedig ha csak unalmadban irtad ami tőled utóbb megjelent akkor inkább rajzolgass ha a későbbiekben ráérsz.

Vissza az elejére Go down
kistokaj




Hozzászólások száma : 42
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 26.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 20:39

beteges az te vagy komám dirtrack.
teljesen logikus okfejtés amit a tomi gyerek leírt. Csak gondold végig. Egyébiránt ezt már nyíregyházi szurkolóktól is hallottam hasonló tartalommal.
eddig te hol voltál amúgy, vagy a lencsén keresztül sza.rul látod a dolgokat ? tedd le a gépet és hemüvegen keresztül pislogjál, talán a dolgok mögé is láthatsz. figyelmesen olvasnám egyszer a te véleményedet is, de ilyet még nem olvashattunk csak a fikázásokat. Lehet ennyire vagy csak képes öreg ?
Vissza az elejére Go down
dirttrack




Hozzászólások száma : 57
Hírnév : -2
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 24.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 18:27

Hm.
Elolvastam amit a Tommy leírt.
A semmit így körbeírni több mint betegség ez visszaélés az olvasó jóhiszeműségével.
Ha jól emlékszem az angyalian jóhiszemű és szüziesen tisztakezű SM vezetése nem fizette ki a szerződésben vállalt összegeket a versenyzőinek.Majd némi hitegetés után nevet változtatva megpróbálta megetetni a lengyel motorsportszövettséget.A polákok meg büfögtek egyet és kiköpték az egész miskolci bagázst a kanálisba.
S akkor jött a szöveg.
1.A versenyzők a hibásak - mert nem volt türelmük megvárni a következő mellébeszélést.
2.A politika a hibás - mert nem veszi tudomásul,hogy a lengyel bajnokság 3. azaz elfekvő osztálya a Világ élmezőnye.
3.Az Olsen papa a hibás - anyagi spirálba csábította a gyanútlan bérmálkozáshoz készűlődő SM vezetést.
Aztán a Tommy irásaiban itt-ott van némi igazság is bár szerintem csak figyelmetlenségből maradt benne.
Valami olyasmit írt,hogy xarok voltunk de vannak és lesznek máshol is xarok ést ezt meg kell érteni s nem kell rajta csodálkozni.
Hát nem Tisztelt Tommy !
A "xart" szét kell szórni és beszántani függetlenül attól,hogy az ország mely részén gyűlik kupacba.
Meg kell tisztítani a sportág életét az ilyesféle xaroktól és csak így élhet tovább a sportág mert egyébként belefullad.
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 15:25

Pixel írta:
nagyzolinagy írta:
Látod Tommy,erre mondom mindíg hogy a liba másról sem szól,minthogy melyik csapatnak van több pénze.A foci szintjére süllyedt a dolog


Látod látod te sem látod a fától az erdőt.

A meghívásos verseny miről szól??A pünkösd kupa miről fog szólni?? Arról hogy belenéztek a pénztárcába és azt mondták hogy Crumpra nincs pénz de Karpovra igen.Így őket hívták meg.Ez egy hakni meccs.A liga viszont nem.A ligán nem biztos hogy mindig az erősebb győz.Viszont egy meghívásoson többnyire a favoritok végeznek az élen persze van kivétel.De minimális rá az esély.

persze,persze
Vissza az elejére Go down
Pixel




Hozzászólások száma : 39
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2011. Apr. 07.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 14:41

nagyzolinagy írta:
Látod Tommy,erre mondom mindíg hogy a liba másról sem szól,minthogy melyik csapatnak van több pénze.A foci szintjére süllyedt a dolog


Látod látod te sem látod a fától az erdőt.

A meghívásos verseny miről szól??A pünkösd kupa miről fog szólni?? Arról hogy belenéztek a pénztárcába és azt mondták hogy Crumpra nincs pénz de Karpovra igen.Így őket hívták meg.Ez egy hakni meccs.A liga viszont nem.A ligán nem biztos hogy mindig az erősebb győz.Viszont egy meghívásoson többnyire a favoritok végeznek az élen persze van kivétel.De minimális rá az esély.

Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 13:19

Látod Tommy,erre mondom mindíg hogy a liba másról sem szól,minthogy melyik csapatnak van több pénze.A foci szintjére süllyedt a dolog
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 12:57

Ilyen szempontból teljesen mind1 hogy magyar a csapat vagy lengyel. Ez nem azon múlt. Ha lett volna pénz megkapta volna mindenki ami jár neki. A körbetartozás elérte a speedway piacot is. A lényeg, a versenyzők nem tudnak pénz nélkül motorozni, a klubok nem meg nem tudnak versenyeket rendezni, de már lassan életben maradni sem.

Az egyik barátommal tegnap érdekes hosszas beszélgetésem volt erről a kialakult speedway helyzetről.
Ezt megosztanám most veletek.

Beszélgetésünk lényege az inséges speedway helyzetről szólt. Egyetéretettünk abban, hogy akkor fajult el a dolog, amióta Olsen papa 2007-ben megrendezte Németországban Gersenkirhenben a 100. jubileumi GP-t. Ahol tényleg volt minden pompa, nem sajnálva a pénzt, és az akkori pénzdíj amit a győztes kapott hatalmas gödörbe terelte a speedwayt világszerte, amiben még ma is ott van. Talán akkor Olsen Úr még nem sejtette, hogy amekkora hasznot termel, akkora kárt is fog okozni, azzal hogy magasabb minőséget akart generálni hirtelen. Sorba beviszik épített pályájú oválokra a legmagasabban jegyzett salakos világbajnoki futamokat. Ahol mint láthatjuk sokszor nem jött be a számítás, jó félházzal tekintik meg a GP futamokat a hatalmas 30 ezres stadionokban.
Megalkotva a 10.000 dolláros győztesnek járó gázsit, az utána divatossá vált és évekig futó Super Prix futamok és velük járó kimagasló összegek, azt sugalták, elengedték a gyeplőt a speedway vezető világurai. Megjegyezve, hogy még mindig aprópénzt keresnek a speedway riderek a Forma1 versenyzőkhöz képest hogy valami párhuzamot is vonjuk két népszerű technikai sport között. Bár népszerűség és népszerűség között óriási különbségek vannak. Szinte egyik napról a másikra reformálták át az egészet. Ez olyan mint amikor a te fizetésedet a főnök hirtelen megemeli kétszeresére, a hír elterjed és ott áll sorban az összes többi versenyző hogy akkor az enyémet is légyszi kompenzáljátok, mert nem fogok többet dolgozni feleannyiért mint a másik. A főnök meg vakarja a fejét, hogy húúú kellett ez nekünk ?

Hirtelen vérszemet kapot sok haszonélvező (tuner, versenyző, stb.). A tunerek kiskirályok lettek, kemény összegeket kérnek a blokk készítésért, a versenyzőknek megnőtt a rezsijük, emeltek ők is. Ma már azt sem azt sem tudják milyen magas összegeket kérjenek egy-egy verseny "fellépését", beindult egy mesterségesen előidézet elsztárosodás. A versenyzők ennek nyílván örültek, mert mondván végre olyan szintre emelték őket amit már rég óta megérdemeltek.

Van olyan versenyző, aki előre aláírás pénznek annyit kér, mint az SM éves költségvetése ! És ez csak egy versenyző akivel -akár mekkora sztár-, de nem tudsz bajnokságot nyerni. Egy Gollob nem csinál nyarat, kell mellé még Pedersen, meg Andersen stb.
A salakos versenyzők azt hitték, hogy egy meghívásos verseny egyenértékű egy Roland Garros tenisz Grand Slam tornával, és nem voltak szégyenlősek elkérni milliós gázsikat. Kifordult a világ magából. A kluboknak ehhez igazodni kellett, ha szerették volna a startlistájukon látni a nagy neveket, keményen ki kellett perkálni a sztárgázsikat. Ez természetesen érintett más versenyeket is, mivel tudjuk a versenyők az össz. versenyszám 80%-át a ligákban nyomják le ( a nagyobb nevek extra ligában), így a saját értéküket ott is felemeltették igazodva a hakni parádés pénzekhez. De mivel elég reform szabályokkal sújtották az utóbbi években az extraliga működését, így nagyon sok sztár, GP-sek és GP közeli vesenyzők egyszerűen nem fértek be a legmagasabb osztályba, így rákényszerültek hogy alacsonyabb első ligás csapatokban szerepeljenek. Ma már nem csodálkozik senki azon, hogy Harrist, Satfudinovot, Lindbacket, Zetterstroemt, Walaseket, Bjarne Pedersent az utóbbi 1-2 évben első ligás csapatokban látjuk. Idei szabály szerint nem indulhat egy extraligás csapatban 2.-nél több GP versenyző, és juniorként csak lengyelek versenyezhetnek. Jövőre még jobban szigorítani akarnak, és Kolodziej meg Hampel már most azon parázik, hogy fog 2012-ben megférni két dudás egy csárdában.

Darcy Ward, Linus Sundstroem, Simon Gustafsson, Aleksandr Loktajew kiválló külföldi juniorok, nekik lentebb kell próbálkozni, viszont az árukat ők is megkérik attól függetlenül hogy I.liga. A láncreakció nem kerülte el a legalacsonyabb osztályt sem, és fel fel bukkannak megszokott nívósabb nevek is (Gomolski, Pawlicki, Węgrzyk).

Ha egy magyar csapatban felbukkan egy Dryml, aki valljuk be nem sokkal mutatott több produkciót mint Magosi és elkéri a pofátlanul nagy pontpénzeket, akkor a mi magyarunk teljesen jogosan mondhatja, hogy nehogy már, ha ő, akkor én is ennyit kérek. Egy magyar versenyző is megkér ma már simán 600-700 ezret versenyenként teljesítménytől függően.

Ezt a megnövekedett terhet viszont a klubok egyre nehezebben tudják elviselni. Két lehetőségük van, vagy berendezkednek stabil sereghajtónak és ócsón megússzák a szezont noname versenyzők indításával, vagy bajnoki babérokra akarnak törni, de ekkor erősen zsebbe nyúlós a történet. A szponzorok fogynak, a gazdasági válságból még próbálnak kilábalni, az Önkormányzatok is fityiszt mutatnak, így nagyon kevés klubnak adatik meg hogy zsír évadot tudhasson maga mögött. Elkezdeni elkezdik a szezont sokan úgy, hogy az alagút végét még nem látják, ebből páran nem fognak tudni kilábalni és tartozást halmoznak fel, amiket a versenyzőknek tudnak tovább adni. A versenyző meg vagy nyel, vagy rájön hogy a farok nem jó végén áll és tovább áll ! Jövőre keres más klubot, mint ahogy Mago, Szati és Jocy. Csapatváltásnál viszont nem elegendő a szerencse, mert könnyen mellé nyúlhat ismét a versenyző. Mint ahogy látjuk mind a 3-an mellé nyúltak és sikerült kiválasztaniuk a 3 legszegényebb klubot, ahol már több adóság volt szezon elején, mint az SM-nél év végén. Ahhoz hogy gazdag klubokba beférjenek viszont a teljesítményük nem meggyőző, vagyis nem ugrálhatnak és sokszor visszal a fagyi.

Jó esetben még hívják is őket és lehetőséget adnak nekik, de pl. Szati esetében katasztrófa hogy eddig 1 versenyt sem adtak neki (talán majd most). Magoéknál meg csörög a telefon és közlik velük vagy egy jó meg két rossz hírem. A jó, hogy jöhetsz versenyezni, a rossz hogy Bydgoszczba kell jönnöd ahol tuti nagy bukta lesz, a másik hogy pénzünk az nincs, tehát ingyen kell menned.
Ezek után mondhatják neki legközelebb, hogy apukám nem ezt beszéltük meg mert csak 1 pontot gyűjtöttél Emilék ellen, és ez elég sovány. Jocynál is lobogtathatják bármikor a szerződés (mivel lengyelekről van szó), hogy nálunk a 7+1 az nem egyenlő 8-al ! Mert ugye ennyiben állapodtunk meg minimum minden versenyen ! Nem kellett nagy jóstehetségnek lenni, hogy szezon kezdet előtt lássuk a Poznan és a Lodz tutira kiesik a rájátszásból és bizony borítékolható az hogy a nyár derakán már nem lesz ligaszereplésük. Én biztosan nem oda igazoltam volna, na de ezt ők tudják.

A magyarok sosem tartoztak a legjobb lehetőségekkel megáldott versenyzők közé, nekik mindig többet kellett melózni mint a többieknek. Az árszintjükhöz viszont ragaszkodnak még akkor is ha nem éppen a legfelkapottabb versenyzők közé tartoznak.
Az említett magas liga pénzekre egyszer azt a indokot adták, hogy a testi éppségükkel játszanak, ezt csak akkor hajéandóak csinálni ha jó magas összeget kapnak érte, nyílván 600 ezerért én is szívesebben tekerednék fel a palánkra mint egy százasért.
Tehát tudomásul vette szurkoló és klub vezető hogy sokat kérnek, iszonyat sokat, az eddigiekhez képest. Viszont egy miskolci szurkolói találkozón, ahol kötetlenül beszélgettünk mindenről, felmerült egy érdekes kérdés.

Ha egy magyar versenyző azt mondja hogy csak ilyen magas összegért áll starthoz a ligán az említett indokok miatt, akkor miért van az, hogy elmennek egy tét nélküli xaros osztrák meghívásos libakergető versenyekre, ahol jó esetben 250.000-ret hoz haza ha nyer ?
Ott nem ugyanannyi esélye van hogy pereceljen ? Lásd Stefáni ahol a vádliját kiégette a hátsó kerék, egy hakni versenyen és oda lett a szezonja. Vagy egy olyan versenyen, ahol még lufi sincs, és örül ha a gumi meg az olaj kijön a verseny végén ? Szinte ő fizet, de starthoz áll. Ekkor nem számít hogy xarér hugyér kockáztat ? Viszont ha Miskolci starthozállásról van szó akkor a ceruza vastagabban fog, mondván Jacsó ennyit fizet (többet mint bárki más hazánkban). Talán szegény Simon Miklós nyomatta anno, a szintén szegény Ferit hasonló támogatási mértékben. De egy május1-en hol van esély a vastagon fogó veruzát elő venni ? Örülnek ha starthoz állnak. Sokan úgy látjuk hogy el lettek kényeztetve a versenyzők egyes esetekben, és a jóhoz hamar hozzá szoktak.

Az anyagiakon túl beköszöntött idén egy forradalmi változás is, bejött ez az új kipufogó is ami 100-ből 99-nek nem tetszik, legyen az versenyző vagy szurkoló. Egyrészt be kell vásárolni a versenyzőnek, másrészt újra kell tanulni motorozni, mert ez már nem az ami volt, mindenki azt hajtogatja, nem úgy viselkedik a paripa ahogy eddig, nem az a beállítás kell. Eltertelődik a figyelem a lényegről, és nem csak hangban furcsa ez az új dolog, de minőségben is. Egyre többen vannak gipszben, egyre többen mondják azt hogy befejezik, egyre több kerekes székes egykori versenyző tűnik fel a depókban és a képernyőkön. Egyre nő a feszültség, és ezek ráülnek a versenyek szinvonalára is. Eljött egy Pedersen Miskolcra, aki haza vitt több mint két milliót és mutatott egy nagy nullát. Egyszerű indokkal letudva, xar ez az új kipufogó, főleg egy ilyen pályán. Mi meg szenvedő alanyok ezt végig néztük, nyeltünk egy nagyot.

Ezután jöttek jobbnál "jobb" hírek. Az egyetlen rangosnak mondható tét verseny sorozatot amire magyarok is eredményesen pályáztak eddig mind résztvevőként, mind rendezőként, a BEK döntőt kivonták a forgalomból. Állítólagos FIM nyomásra, az UEM, mint kisebb szervezet fejett hajtott magyarul csontig benyalt. Azon sem fogok csodálkozni ha maga az egyéni EB lesz kinyírva mondván hogy ellaposodott. Csak akkor mi lesz a kisebb halakkal a vízben, ha csak a nagyok kapnak eleséget. Nem csak Gollobékról szól ez a történet (még akkor sem hogy a képzeletbeli spoeedway kirakatban ők vannak kitéve), hanem sok második vonalbeli versenyzőről is akiknek vajmi kevés esélyük lesz GP-ben motorozni, nekik kiválló lehetőség, esetleg ugró deszka lehet egy UEM verseny. Ha ezek sem lesznek, akkor marad a csóró magyaroknak egy-két libakergető verseny rendezése, meg a jó öreg magyar bajnoki.


Megmondom őszintén, nekem a régi nyugisabb speedway légkör jobban tetszett, ahol nem volt ennyire elhatalmasodva az egész, amikor még nem annak volt bulvár értéke hogy Pedersen kocsijával elütött egy szarvast, vagy hogy Gollob fegyvert fogott az asszony burájához. Az utóbbi egy hónapban Magyarországon a legnagyobb figyelmet kísérő speedway eseménye az volt hogy meghalt Matej Ferjan. Másról nem is kaptunk híreket, nem azért mert Feri nem volt akkora ember hogy ne érdemelte volna meg ezt a figyelmet, hanem azért mert nem történt semmi más. Na ez a gáz ! Sok probléma van itt, és nem biztos, hogy az SM esete a legnagyobb !

Bocs ha hosszú voltam.

Vissza az elejére Go down
csanesz001




Hozzászólások száma : 197
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-11, 09:05

Igazad van Tomi, de ez csak más, mint az.......Mert itt a Magyar nem fizetett a Magyarnak, és gyakorlatilag a kör bezárult. Szerencsére a srácok kimozogták a történetet, és nem fogtak padlót.
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-06-10, 12:25

idézet egy mai Mago riportból :

" Szombaton Teterow lesz, onnan Gnieznóba kell menni, a saját csapatom szólt, hogy nagy a baj, fizetni nem akarnak, de menjek, úgyhogy megállapodtunk, úgy néz ki, hogy ott fogok indulni "

Dejavu. Ti meg azt hittétek csak nálunk nagy csoda ez. Nagy xarban lesz itt a lengyel salak piac is hamarosan. Hipp-hopp kerülhet bármelyik klub hasonló kényszerpályára mint az SM !
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-22, 07:28

Nem volt versenye, mert elmaradt csak egy edzést tartottak
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-21, 22:13

Pepe írta:
Norbi tegnapi mérkőzéséről tudtok valamit ? Mi történt , hogyan ment ?
bízom benne hogy jól ment.Csak egy volt Debreceni versenyzőröl van szó
Vissza az elejére Go down
Pepe

Pepe


Hozzászólások száma : 46
Hírnév : 7
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-21, 20:16

Norbi tegnapi mérkőzéséről tudtok valamit ? Mi történt , hogyan ment ?
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-08, 12:04

Joe The Original írta:
V.Laci írta:
Joe The Original írta:
Mindenképpen gratula neki. Ám nem úgy volt a beharangozóban, hogy az első 6 jut tovább?
Norbival a verseny után éppen erről beszéltünk tegnap éjjel. Ő is így tudta, de hálisten nem így volt Laughing
Ez a jobbik eset. "Ponjó" ahogy Hajdú Zoli mondaná. Magosi Norbert - Page 2 29311
Személy szerint nagyon örülök neki. Magosi Norbert - Page 2 29311
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
Joe The Original
Moderátor
Moderátor
Joe The Original


Hozzászólások száma : 53
Hírnév : 3
Regisztráció időpontja : 2010. Aug. 03.
Age : 57
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-08, 11:58

V.Laci írta:
Joe The Original írta:
Mindenképpen gratula neki. Ám nem úgy volt a beharangozóban, hogy az első 6 jut tovább?
Norbival a verseny után éppen erről beszéltünk tegnap éjjel. Ő is így tudta, de hálisten nem így volt Laughing
Ez a jobbik eset. "Ponjó" ahogy Hajdú Zoli mondaná. Magosi Norbert - Page 2 29311
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-08, 10:14

Joe The Original írta:
Mindenképpen gratula neki. Ám nem úgy volt a beharangozóban, hogy az első 6 jut tovább?
Norbival a verseny után éppen erről beszéltünk tegnap éjjel. Ő is így tudta, de hálisten nem így volt Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
Joe The Original
Moderátor
Moderátor
Joe The Original


Hozzászólások száma : 53
Hírnév : 3
Regisztráció időpontja : 2010. Aug. 03.
Age : 57
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-08, 07:34

Mindenképpen gratula neki. Ám nem úgy volt a beharangozóban, hogy az első 6 jut tovább?
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-07, 22:58

jaja. A végére feltámadt. Gratula neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-07, 21:58

Gratula Mago!

Igaz,hogy éppen,de tovább jutott a 9-edik helyen.Bízok benne,hogy össze szedi magát a következő selejtezőre és akkor nem lesz baj! Magosi Norbert - Page 2 497226 Magosi Norbert - Page 2 29311
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-05-07, 20:19

ajaj, Magonak nem fekszik Krsko. Nem fog továbbjutni sajna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-04-03, 21:24

nagyzolinagy írta:
szerki2 írta:
Azért gyatrának nem neveznék 5 pontot a 2011-es I. ligában! Finoman fogalmazva is; jóval erősebb a tavalyitól.
Valóban lehetett volna több, de várjuk meg a beszámolót! (én már halottam ezt-azt)
Ez a gyermek biztos jobban csinálta volna.Amúgy csak kárörvendő szegény,és annyi baja van hogy Norbi nem maradt a Miskolcban.Majd fogja Józsika is meg Szati is kapni az ívet az ilyen szurkolóktol


Képzeld el te *TÖRÖLVE*,hogy semmi bajom Magoval és nem vagyok speedway miskolc fan(még miskolci se és jól tette,hogy elment),de ez az 5 pont anyira nem jó igaza van Szerkinek várjuk meg a beszámolót remélem a következő meccsen jobb lesz!Amúgy nem gondolod Barnuska,hogy elhúzhatnád innen a *TÖRÖLVE*?
Vissza az elejére Go down
rolcsi2




Hozzászólások száma : 180
Hírnév : -1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.
Tartózkodási hely : Miskolc

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-04-03, 21:21

Nézd már meg a tartózkodási helyét, tudod az adatlapján!!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
nagyzolinagy

nagyzolinagy


Hozzászólások száma : 408
Hírnév : -76
Regisztráció időpontja : 2010. Dec. 13.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-04-03, 20:08

szerki2 írta:
Azért gyatrának nem neveznék 5 pontot a 2011-es I. ligában! Finoman fogalmazva is; jóval erősebb a tavalyitól.
Valóban lehetett volna több, de várjuk meg a beszámolót! (én már halottam ezt-azt)
Ez a gyermek biztos jobban csinálta volna.Amúgy csak kárörvendő szegény,és annyi baja van hogy Norbi nem maradt a Miskolcban.Majd fogja Józsika is meg Szati is kapni az ívet az ilyen szurkolóktol
Vissza az elejére Go down
szerki2

szerki2


Hozzászólások száma : 342
Hírnév : 48
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 61
Tartózkodási hely : Debrecen

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-04-03, 20:04

Azért gyatrának nem neveznék 5 pontot a 2011-es I. ligában! Finoman fogalmazva is; jóval erősebb a tavalyitól.
Valóban lehetett volna több, de várjuk meg a beszámolót! (én már halottam ezt-azt)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-04-03, 18:17

Hát azért ez az 5 pont nagyon gyatra.Ha még ezt megcsinálja kétszer megy a kispadra No
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-03-30, 17:16

Tegnap megmérkőzött egy volt csapattársával, és le is nyomta Andersent. [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
JRM




Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-03-30, 14:33

Kár hogy kihagyta a mai napot,végre megmérkőzhetett volna a volt csapattársával
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-03-21, 18:00

Holnap megy ki
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-03-21, 16:59


HOL VAN MAGO ???

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
V.Laci
Admin
Admin
V.Laci


Hozzászólások száma : 270
Hírnév : 12
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 24.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ezt a fotót ebben a pillanatban kaptam egy Argentin Magosi fantól   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-03-16, 22:46

Norbi sajnos a kupái nagy részét nem tudta haza hozni, és felajánlotta a képen látható [You must be registered and logged in to see this link.]-nak. A gyűjteménye Norbitól, és Rymeltől származik.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.hu
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-27, 21:26

A sör a tiéd ! Rzseszowban kéred vagy Miskolcon ? Laughing
Vissza az elejére Go down
terranis

terranis


Hozzászólások száma : 24
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 03.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-27, 18:54

tommyboy írta:
Találós kérdés !

Ki tudja megmondani kinek a hatására került Magó a duna TV-be Hatodik Sebesség Magazin műsorába ?

Az első helyes választ beküldő egy sörre vendégem az első liga meccsen.

Gondolom Tibi bácsi,de sztem ez csak a kezdet ami a TV-s médiába való bekerülést illeti!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-27, 12:09

Az lehet,hogy meredek,de nem lehetetlen gondoljunk Zeterstörmre senki se hitte volna,hogy ő lesz az aki megnyeri a GP kvalifikációt!Remélem sikerül neki!

SOK SIKERT MAGOSI! Magosi Norbert - Page 2 497226
Vissza az elejére Go down
Gabesz




Hozzászólások száma : 2
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2011. Feb. 27.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Magosi Norbert interjú a Duna TV-ről 2011.02.27 vasárnap   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-27, 12:07

Íme a link címe:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-27, 11:26

pfff.... azért ez a jövő évi GP részvétel kicsit meredek, de ettől függetlenül szeretjük Magót. Sok sikert !
Vissza az elejére Go down
tommyboy

tommyboy


Hozzászólások száma : 277
Hírnév : 4
Regisztráció időpontja : 2011. Jan. 01.

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-27, 11:19

Találós kérdés !

Ki tudja megmondani kinek a hatására került Magó a duna TV-be Hatodik Sebesség Magazin műsorába ?

Az első helyes választ beküldő egy sörre vendégem az első liga meccsen.
Vissza az elejére Go down
admin
Admin
Admin
admin


Hozzászólások száma : 132
Hírnév : 1
Regisztráció időpontja : 2009. Aug. 23.
Age : 50

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Magosi Norbert a Duna Televízióban.Vasárnap 11:15 kor Hatodik Sebesség Magazin   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-26, 19:40

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
http://www.speedwaylive.org/
petya04




Hozzászólások száma : 17
Hírnév : 0
Regisztráció időpontja : 2010. Oct. 02.
Age : 45
Tartózkodási hely : Szeged

Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty2011-02-24, 23:09

Bajnok vagy egy olyan országban ahová mi nem valószínű,hogy eljutunk. Szép teljesítmény,
főleg ha tudja min mentetek keresztül. Azért minimum egy élménybeszámoló keretében találkozunk veled az
Algyői pályán. GRATULÁLUNK,és csak ilyen jó folytatást!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magosi Norbert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magosi Norbert   Magosi Norbert - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Magosi Norbert
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Videók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Speedway fórum :: Csevegő Általános beszélgetések-
Ugrás: